Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM | SX-F

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM SX-F | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Jan 20:36 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm 250

21 EUR

19 Nën 08:00 Kros/Enduro , Skenderaj

Ktm 250 cc viti 2010

25 EUR

27 Sht 21:25 Kros/Enduro , Therandë

Ktm 250 sx-f

2 800 EUR

Viti: 2010
18 Sht 21:26 Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet Ktm 250

2 400 EUR

Viti: 2010
07 Korr 13:14 Sportiv , Deçan

Motoçikleta KTM mx 2020 450 SX-F edicioni mactory

3 500 EUR

Viti: 2020
05 Korr 08:13 Kros/Enduro , Gjilan

Ktm 250 4t full ekstra

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 2010
25 Maj 14:22 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM 250cc

2 100 EUR

Viti: 2010
10 Maj 11:47 Kros/Enduro , Burim

Shitet KTM 450 kubik full kros

2 600 EUR

Viti: 2010
15 Mar 07:05 Kros/Enduro , Burim

Ktm

1 300 EUR

Viti: 2000
01 Mar 00:52 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM SXF-450

Viti: 2015
23 Shk 14:52 Kros/Enduro , Prishtinë

Ktm sx250f

3 100 EUR

Viti: 2012
08 Shk 14:49 Kros/Enduro , Rahovec

FULL CROSS

290 EUR

Viti: 2012
23 Dhj 10:50 Kros/Enduro , Mitrovicë

Ktm 125Cc me dukumenta

290 EUR Price Reduced

Viti: 2019
02 Nën 16:44 Kros/Enduro , Skenderaj

KTM 450

3 500 EUR

Viti: 2007
18 Sht 09:53 Kros/Enduro , Dragash

Ktm 350 Sx-F 2012

3 590 EUR

Viti: 2012
22 Gush 21:28 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet krossi 250cc

900 EUR

Viti: 2000
30 Maj 02:29 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 350X Newray

50 EUR

Viti: 2016
21 Maj 19:40 Kros/Enduro , Malishevë

Ktm

5 800 EUR

Viti: 2016
20 Maj 18:43 Kros/Enduro , Gjilan

KTM 450 SX-F 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
13 Pri 22:05 Kros/Enduro , Pejë

helmet KTM numri L

70 EUR

Viti: 2020
17 Mar 18:55 Kros/Enduro , Gjakovë

Ktm

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Mar 11:28 Kros/Enduro , Dardanë

Ktm

3 000 EUR

Viti: 2011
02 Mar 00:46 Kros/Enduro , Dragash

Ktm 450

2 500 EUR

Viti: 2006
02 Jan 22:25 Kros/Enduro , Viti

KTM 525

1 700 EUR

Viti: 2004
29 Nën 21:29 Kros/Enduro , Dardanë

KTM SXF 250cc 2014

2 900 EUR

Viti: 2014
20 Nën 11:32 Terren/Offroad , Lipjan

KTM Sx-F 450cc

1 EUR

Viti: 2010
13 Nën 19:53 Kros/Enduro , Viti

Shes krosin

1 500 EUR

Viti: 2009
04 Nën 16:31 Kros/Enduro , Ferizaj

ktm

Viti: 2007
11 Gush 16:10 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM 450 SX-F

Viti: 2007
09 Korr 10:55 Kros/Enduro , Kaçanik

shitet

5 600 EUR

Viti: 2016
12 Qer 12:32 Kros/Enduro , Ferizaj

u shit Ktm,ja paft hajrin

2 800 EUR

Viti: 2012
22 Maj 20:50 Kros/Enduro , Prishtinë

KTM SX-F 450

3 300 EUR

Viti: 2014
15 Maj 19:36 Kros/Enduro , Ferizaj

Blej Motor/Kros - 125/250 2010+

Viti: 2010
05 Maj 19:53 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm 80 cc

Viti: 2015
22 Pri 20:14 Kros/Enduro , Lipjan

Ktm

Viti: 2001
23 Shk 21:47 Kros/Enduro , Viti

Shiten Krosat sportive

Viti: 2010
17 Jan 22:49 Kros/Enduro , Dragash

Ktm

Viti: 2008
02 Sht 02:34 Kros/Enduro , Ferizaj

KTM

3 250 EUR

Viti: 2015
20 Gush 10:25 Kros/Enduro , Ferizaj

Ktm

3 500 EUR

Viti: 2011
28 Mar 14:42 Kros/Enduro , Prizren

Kros enduro

850 EUR

Viti: 2011
30 Sht 18:16 Skuter , Fushë Kosovë

Shitet 50cc dd rmx sport 2taksh

200 EUR

Viti: 2009
13 Qer 11:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

KTM 350 Exc-F

Viti: 2013
28 Jan 10:34 Sportiv , Gjilan

Shitet Motorri KTM

Viti: 2010
18 Dhj 18:41 Kros/Enduro , Pejë

shitet motorri ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2014
17 Dhj 21:07 Kros/Enduro , Gjilan

Kross KTM

300 EUR

Viti: 2002
16 Dhj 18:10 Kros/Enduro , Pejë

Shitet mbajtsi i motorkrosit

50 EUR

Viti: 2016
19 Nën 16:57 Kros/Enduro , Pejë

KTM

3 900 EUR

Viti: 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM SX-F | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione