Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | BMC

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër BMC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Sht 18:28 Sportiv , Drenas

biciklet&top

Viti: 2012
30 Sht 18:28 Sportiv , Drenas

bicikleta&topi

Viti: 2014
16 Pri 09:18 Të tjera , Lipjan

Biciklet

270 EUR

Viti: 2018
05 Jan 20:32 Të tjera , Pejë

Shiten bicikletat n gjndje perfecte

150 EUR

Viti: 2020
26 Sht 19:47 Sportiv , Prishtinë

Biçiklete

70 EUR

Viti: 2021
09 Gush 16:37 Skuter , Kastriot

Shitet mondial rrf 150cc

380 EUR

Viti: 2008
15 Qer 11:15 Sportiv , Prishtinë

Trotinet Elektrik

320 EUR

Viti: 2020
10 Qer 13:05 Sportiv , Gjilan

Biciklet

600 EUR

Viti: 2020
27 Pri 03:38 Sportiv , Mitrovicë

Bicikull

150 EUR

Viti: 2012
07 Mar 16:26 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Motorr atv

320 EUR

Viti: 2018
31 Gush 14:58 Të tjera , Ferizaj

Bicikell

400 EUR

Viti: 2019
29 Korr 13:54 Sportiv , Malishevë

Bicikletë nga Amerika

300 EUR

Viti: 2015
27 Qer 11:18 Sportiv , Vushtrri

biciklet

80 EUR

Viti: 2020
20 Qer 10:52 Të tjera , Besianë

bicikleta e ardhur nga xhermania

80 EUR

Viti: 2016
07 Qer 17:43 Të tjera , Shtime

Biciklete

90 EUR

Viti: 2020
04 Qer 16:24 Të tjera , Prishtinë

shes bicikleten capriolo urgjent

120 EUR

Viti: 2020
18 Maj 14:16 Sportiv , Rahovec

Biciklete

100 EUR

Viti: 2019
07 Mar 17:39 Sportiv , Besianë

Biciklet 20

35 EUR

Viti: 2019
29 Shk 18:55 Sportiv , Besianë

Bicikleta

290 EUR

Viti: 2019
03 Tet 21:15 Sportiv , Klinë

bicikleta

15 EUR

Viti: 2013
29 Maj 20:45 Të tjera , Prizren

u shit bicikleta flm merrjep

12 EUR Price Reduced

Viti: 2005
11 Pri 15:26 Sportiv , Mitrovicë

SHES BICIKLETEN

Viti: 2007
04 Mar 18:01 Sportiv , Vushtrri

biliklet

250 EUR

Viti: 2018
10 Shk 15:59 Të tjera , Klinë

Biciklent

65 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
16 Dhj 20:11 Të tjera , Dardanë

Bicikleta Shimano

4 000 EUR

Viti: 2018
03 Nën 19:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shitet Bicikleta BMX

100 EUR

Viti: 2018
24 Sht 09:23 Të tjera , Prizren

Bicikletë

60 EUR

Viti: 2010
31 Gush 15:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

Shes BMX

60 EUR

Viti: 2018
22 Maj 09:23 Sportiv , Pejë

Biciklete

200 EUR

Viti: 2001
19 Maj 14:58 Të tjera , Ferizaj

Shes biçikleten | Çmimi : 80€

80 EUR

Viti: 2014
14 Pri 18:54 Të tjera , Besianë

Shitet bicikleta

220 EUR

Viti: 2010
11 Pri 20:01 Të tjera , Mitrovicë

Shes 3 biciklla

50 EUR

Viti: 2016
24 Shk 11:08 Të tjera , Klinë

Shes bicikllen ngjendje trregull

350 EUR

Viti: 1981
03 Shk 23:02 Të tjera , Lipjan

Bixikla vjen nga qermonija

Viti: 2015
03 Shk 23:02 Të tjera , Lipjan

Kemi bixikla

500 EUR

Viti: 2015
26 Sht 04:27 Sportiv , Gjakovë

Biciklet

Viti: 2016
07 Sht 19:36 Sportiv , Lipjan

Bmx

115 EUR

Viti: 2016
17 Gush 18:49 Sportiv , Dardanë

Bicikleta te ardhura nga gjermonia

Viti: 2015
25 Korr 18:24 Të tjera , Besianë

Bicikla

200 EUR

Viti: 2014
13 Korr 11:38 Të tjera , Ferizaj

akumllatora per skutera

8 EUR

Viti: 2016
22 Maj 15:25 Sportiv , Prishtinë

Biçiklet

Viti: 2015
22 Maj 15:17 Sportiv , Prishtinë

Biçiklet

Viti: 2014
11 Pri 15:33 Të tjera , Dardanë

Biciklet

120 EUR

Viti: 1990
30 Mar 18:19 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

shes bmx

50 EUR

Viti: 2016
22 Mar 20:12 Të tjera , Klinë

Bicikele

40 EUR

Viti: 2008
21 Shk 10:40 Sportiv , Vushtrri

Shiten Biçikletat

Viti: 2015
18 Shk 21:18 Të tjera , Prishtinë

Bicikleta

180 EUR

Viti: 2015
29 Nën 15:47 Të tjera , Fushë Kosovë

Biqiklet ��

40 EUR

Viti: 2002
20 Nën 16:29 Të tjera , Prishtinë

Shes Bicikleten BMC 2016

600 EUR

Viti: 2016
27 Tet 13:14 Të tjera , Gjilan

Bicikell

120 EUR

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër BMC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione