Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 14:15 Skuter , Pejë

Piaggio typoon 125 2012

1 200 EUR

25 Mar 20:02 Skuter , Vushtrri

ne shitje skuterat

1 000 EUR Price Reduced

24 Mar 10:01 Skuter , Prishtinë

Piaggio MP3

2 500 EUR

24 Mar 02:37 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

piaggio

680 EUR

22 Mar 15:08 Të tjera , Prishtinë

Shitet motorri

800 EUR

22 Mar 10:44 Të tjera , Lipjan

Mp3 piaggio 250cc

3 750 EUR

09 Mar 17:46 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

skuter piagio

850 EUR

Viti: 2006
04 Mar 18:06 Skuter , Rahovec

Shitet Vespa GT 200

2 300 EUR

24 Shk 16:30 Skuter , Pejë

Nas A8 125cc (2020)

1 100 EUR

13 Shk 09:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Piaggio Mp3

1 800 EUR

17 Jan 12:20 Touring , Pejë

Beverly 400 hpe 2021

6 300 EUR

13 Jan 16:37 Skuter , Gjilan

Skuter

150 EUR

09 Jan 03:05 Skuter , Prizren

Piaggio Fly 125

1 250 EUR

07 Jan 22:30 Skuter , Prizren

Piaggio Fly 125 i.e. 3V

1 250 EUR

07 Jan 22:30 Skuter , Prizren

Piaggio Vespa 125 ET4

950 EUR

03 Jan 12:47 Skuter , Deçan

Deqan

250 EUR

21 Dhj 20:49 Skuter , Mitrovicë

Shitet

1 900 EUR

19 Dhj 14:35 Skuter , Pejë

Motor Piaggio 2012

900 EUR

01 Dhj 17:15 Skuter , Prizren

Skuter Piaggo

600 EUR

26 Tet 12:21 Skuter , Prishtinë

Piaggio Skipper skr 125 4t

1 200 EUR

18 Tet 10:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Piaggio Beverly

3 100 EUR

14 Tet 15:21 Skuter , Prizren

Helmet orgjinal modei vespa

50 EUR

Viti: 2020
12 Tet 21:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Piaggio MP3 300cc

Viti: 2012
27 Sht 23:59 Skuter , Prizren

Piaggio mp3 250cc

1 EUR

Viti: 2008
27 Sht 23:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Kaçanik

shitet

1 499 EUR

Viti: 2010
26 Sht 13:15 Skuter , Pejë

Piaggio fly 150cc

Viti: 2006
22 Sht 07:19 Skuter , Gjakovë

Skuter Piaggio 200cc

Viti: 2003
14 Sht 13:57 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly 300 ie

3 300 EUR

Viti: 2012
29 Gush 13:38 Skuter , Pejë

Vespa GTS 125 202

4 100 EUR

Viti: 2021
29 Gush 13:33 Skuter , Pejë

Vespa GTS 300 Super Sport

5 200 EUR

Viti: 2021
29 Gush 13:18 Skuter , Pejë

Vespa GTS 300 Super TECH

5 400 EUR

Viti: 2021
29 Gush 13:14 Skuter , Pejë

Vespa Sprint 150 ABS 2021

3 800 EUR

Viti: 2021
29 Gush 13:09 Skuter , Pejë

Vespa Primavera 125 ABS 2020

3 600 EUR

Viti: 2020
29 Gush 13:04 Skuter , Pejë

Vespa Primavera 150 ABS 2020

3 600 EUR

Viti: 2020
29 Gush 13:00 Skuter , Pejë

Vespa Sprint S 150 ABS 2021

3 800 EUR

Viti: 2021
28 Gush 19:11 Skuter , Mitrovicë

Skuter 50cc

95 EUR

Viti: 2008
24 Gush 04:03 Skuter , Vushtrri

PIAGGIO X8 200 cc ME DOGANE ����

1 EUR

Viti: 2005
21 Gush 00:07 Skuter , Prishtinë

Piaggio MP3

3 200 EUR

Viti: 2011
16 Gush 21:32 Skuter , Prishtinë

Shitet Piaggo sfera 125cc 4t

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione