Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki | Intruder VZR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Intruder VZR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Sht 02:17 Chopper/Coustom , Skenderaj

Shitet Suzuki Intruder 805 cc

3 EUR

Viti: 1995
24 Gush 04:03 Chopper/Coustom , Skenderaj

Shitet Suzuki 805 cc

3 700 EUR

Viti: 1995
24 Gush 04:03 Chopper/Coustom , Skenderaj

Shitet Suzuki 805 cc

3 700 EUR

Viti: 1995
24 Gush 04:02 Chopper/Coustom , Skenderaj

Shitet Suzuki 805 cc

3 700 EUR

Viti: 1995
14 Qer 12:06 Chopper/Coustom , Gjilan

Suzuki 800cc

3 900 EUR

Viti: 1994
04 Qer 21:34 Chopper/Coustom , Ferizaj

Shitet suzuki intruder 1500cc

4 300 EUR

Viti: 2002
03 Qer 23:49 Chopper/Coustom , Gjilan

Suzuki 1400c

4 900 EUR

Viti: 2001
03 Qer 23:49 Chopper/Coustom , Gjilan

Suzuki vs 800c

3 900 EUR

Viti: 1994
17 Maj 13:21 Chopper/Coustom , Dragash

Chopper

2 700 EUR

Viti: 1998
11 Pri 02:07 Chopper/Coustom , Prizren

Motorri ne shitje

4 900 EUR

Viti: 1997
25 Mar 18:16 Sportiv , Prizren

Suzuki intruder

7 900 EUR

Viti: 2008
21 Sht 09:45 Chopper/Coustom , Prishtinë

Suzuki

3 100 EUR

Viti: 2000
31 Dhj 09:39 Chopper/Coustom , Gjilan

Motorr

1 EUR

Viti: 2000
27 Sht 21:30 Të tjera , Prishtinë

Suzuki Intruder VZ 1500k9

Viti: 2010
01 Maj 20:03 Chopper/Coustom , Prishtinë

Motori për shitje

3 300 EUR

Viti: 1997
09 Sht 14:23 Chopper/Coustom , Shtime

Shitet Suzuki Intruder 800cc Custom

4 000 EUR

Viti: 1996
05 Gush 19:50 Chopper/Coustom , Prishtinë

Suzuki Intruder Chopper

2 100 EUR

Viti: 2000
18 Maj 09:45 Chopper/Coustom , Gjilan

Shiten 3 Choppera

5 500 EUR

Viti: 2002
03 Gush 16:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Mondial 150cc sport

300 EUR

Viti: 2005
23 Pri 13:09 Kros/Enduro , Burim

Kross suzuki

550 EUR

Viti: 1995
17 Mar 10:03 Sportiv , Prishtinë

SUZUKI GSX1100 U SHIIT .

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1986
08 Tet 09:52 Sportiv , Mitrovicë

Shes Chopper'in Suziku viti 2010

1 450 EUR

Viti: 2010
07 Sht 08:32 Sportiv , Fushë Kosovë

Motorri

300 EUR

Viti: 2009
23 Gush 01:06 Sportiv , Ferizaj

moto

600 EUR

Viti: 2013
07 Gush 19:32 Sportiv , Gjilan

Mondial 150cc -08

450 EUR

Viti: 2008
07 Gush 16:51 Sportiv , Fushë Kosovë

Skuter

355 EUR

Viti: 2008
07 Gush 13:51 Sportiv , Pejë

Shitet motorri-Rodeo 150cc

400 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki Intruder VZR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione