Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:20 Vetura , Pejë

Pollo 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Artanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura modelet e Reja 2005-2021 24/7 Online✅

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Besianë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:20 Vetura , Gjakovë

Blejm gjitha modelet e “BMW” ������

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:20 Vetura , Dardanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves 24/7 Online����

8 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Besianë

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES WV OPEL ����

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Malishevë

“AUTO/ZONA” Blejm Vetura BMW AUDI WV etj ✅

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:20 Vetura , Prishtinë

BMW 125D 2013 2.0 AUTOMATIK 218PS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:19 Vetura , Gjilan

bora 1.9 t(di)

3 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:19 Vetura , Gjilan

Renault Twingo 1.2 Benzin Vp 2010 Rks 7 Muj

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:19 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:19 Vetura , Ferizaj

Shitët Mercedesi

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW AUDI MERCEDES BMW

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:19 Shitorja Vetura , Pejë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:19 Shitorja Vetura , Dragash

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:19 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura BMW Gjitha Modelet ������

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 Vetura , Pejë

Blejm Gjitha Modelet e BMW-AUDI-MERCEDES ✅

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:19 Vetura , Gjilan

Renault Wind 1.2B

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:19 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura Gjith AUDI-BMW-WV. 24/7 Online

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:19 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 2.2 AUTOMATIK AMG-LINE

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:19 Vetura , Pejë

Blejm Vetura BMW AUDI WV ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:19 Shitorja Vetura , Malishevë

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2021✅

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:19 Vetura , Gjilan

AUTO/ZONA “BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:19 Vetura , Prishtinë

WV CADDY 1.6 VITI 2013 ME KLIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:19 Vetura , Prishtinë

049599399 SHITET GT 3.0 DIESEL 2010 AUTOMATIK ME DOGAN

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:19 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:19 Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:18 Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:18 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:18 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:18 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:18 Vetura , Skenderaj

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:17 Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione