Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1796
Aixam , 471
Alfa Romeo , 2156
Alpina , 415
Artega , 189
Asia Motors , 103
Iveco , 1
Audi , 25185
BAIC , 13
Bentley , 75
BMW , 18460
Brilliance , 32
Bugatti , 73
Buick , 36
Cadillac , 115
Chevrolet , 719
Chrysler , 683
Citroën , 7204
Corvette , 31
Dacia , 257
Daewoo , 360
Daihatsu , 142
DeTomaso , 7
Dodge , 202
Ferrari , 90
Fiat , 10165
Ford , 10615
GMC , 112
Great Wall , 33
Grecav , 27
Honda , 550
Hummer , 53
Hyundai , 1750
Infiniti , 38
Isuzu , 149
Jaguar , 304
Jeep , 1109
Kia , 1245
Koenigsegg , 16
KTM , 31
Lada , 224
Lancia , 341
Land Rover , 1537
Landwind , 4
Lexus , 35
Ligier , 8
Lincoln , 57
Lotus , 12
Maserati , 32
Maybach , 8
Mazda , 1168
Mercedes-Benz , 40475
MG , 103
MINI , 694
Mitsubishi , 1479
Morgan , 10
Nissan , 2319
NSU , 15
Oldsmobile , 14
Opel , 37404
Peugeot , 11522
Piaggio , 42
Plymouth , 12
Pontiac , 37
Porsche , 246
Proton , 27
Renault , 13966
Rover , 560
Saab , 200
Seat , 3361
Škoda , 2252
Smart , 983
Spyker , 3
Ssangyong , 167
Subaru , 84
Suzuki , 767
Talbot , 8
Tata , 55
Toyota , 1476
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 67
UAZ , 18
VW Volkswagen , 118767
Volvo , 1290
Wartburg , 40
Wiesmann , 46
Yugo , 211
Zastava , 236

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 08:51
Linku:
,

Shitet BMW 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:32
Linku:
,

Chevorlet Evanda ndrrim

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:30
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d F30 LCI 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 02:20
Linku:
,

jeep cheto

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 11:02 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:02 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:02 ,

shes FIAT DUKATO 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:02 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:02 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 RKS qmimi fix 4000

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

Blejm Vetura

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:02 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:02 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:02 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:02 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:02 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:02 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:02 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:02 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 7 ulese rks 4 muaj extra e ruajtur

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN ,RKS 6 MUAJ,VITI 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:02 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:02 ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik S-Tronic 2011 Full Opcion S-Line

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:01 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:01 ,

shes audi A4 1.9 TDI 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:01 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:01 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:01 ,

Polo 1.9 TDI 2007 rks 10 muaj model GOAL 3 qelsa

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:01 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:01 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:01 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:01 ,

Ford Fiesta 2011 ��������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:01 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:01 ,

Dodge caliber 2.0 tdi 2011 PA DOGAN e sapo ardhur nga zvicra

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:01 ,

Kemi Pjes Per Golf 2

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:01 ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI,RKS 3 MUAJ,5 DYER,2001,FULL EXTRA

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:01 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:01 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:01 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI,RKS 7MUAJ, VITI 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:01 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:01 Shitorja ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 Kw - MODEL GOAL - LOOK GTI - I RI ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 ,

MERCEDES-E CLAS 320DIZEL RKS 1PRONAR 2QELSA NGJENDJE PREFEKT

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione