Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep vetura në shitje - Shpallje për vetura në shitje në Kosovë

Acura , 2341
Aixam , 575
Alfa Romeo , 2587
Alpina , 517
Ford , 1
Artega , 242
Asia Motors , 144
Aston Martin , 105
Audi , 33155
BAIC , 34
Bentley , 101
BMW , 24835
Brilliance , 41
Bugatti , 94
Buick , 45
Cadillac , 156
Chevrolet , 1039
Chrysler , 865
Citroën , 9589
Corvette , 40
Dacia , 362
Daewoo , 433
Daihatsu , 208
DeTomaso , 11
Dodge , 255
Ferrari , 89
Fiat , 12770
Ford , 13784
GMC , 128
Great Wall , 36
Grecav , 29
Honda , 659
Hummer , 53
Hyundai , 2174
Infiniti , 51
Isuzu , 194
Jaguar , 441
Jeep , 1532
Kia , 1534
Koenigsegg , 15
KTM , 35
Lada , 287
Lancia , 413
Land Rover , 2087
Landwind , 5
Lexus , 48
Lifan , 1
Ligier , 11
Lincoln , 73
Lotus , 15
Maserati , 48
Maybach , 13
Mazda , 1445
Mercedes-Benz , 51129
MG , 116
MINI , 915
Mitsubishi , 1935
Morgan , 14
Nissan , 3221
NSU , 18
Oldsmobile , 16
Opel , 48837
Peugeot , 15157
Piaggio , 61
Plymouth , 14
Pontiac , 43
Porsche , 387
Proton , 31
Renault , 17440
Rover , 644
Saab , 239
Seat , 4318
Škoda , 3581
Smart , 1183
Spyker , 6
Ssangyong , 226
Subaru , 117
Suzuki , 1104
Talbot , 12
Tata , 96
Tesla , 28
Toyota , 1925
Trabant , 12
Triumph , 7
TVR , 81
UAZ , 31
VW Volkswagen , 150575
Volvo , 1776
Wartburg , 45
Wiesmann , 51
Yugo , 238
Zastava , 287
Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të veturave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë model veturash si Mercedes C220, Audi A4, Audi A6 apo Audi A3.
Sot 13:44
Linku:
Vetura , Drenas

Shitet audi q5 3.0.2016 e doganuar rks e servisuar

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 23:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 02:01
Linku:
Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 18:33
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Polo 2005 1.2 Benzin

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 12:26
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Tiguan 2015 R-line

20 800 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 17:11 Vetura , Viti

Citroën C4 1.6 HDI Manual 2012 RKS 8 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:11 Vetura , Rahovec

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:11 Vetura , Therandë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:11 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 2.0 dizel 7 ULSE

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

AUTO-PJES”LENTI “ BEJM SHITJEN E GJITHA PJESVE ��BMW��AUDI��

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:11 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI 6 SHPEJCI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:11 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Vetura , Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:11 Vetura , Vushtrri

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:10 Vetura , Ferizaj

Gjip

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:10 Vetura , Viti

Opel Zafira 1.7 Cdti 2014 Me 7 Ulse Me Dogan Te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:10 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ GOLF 6 plus 1.6 TDI 77 KW

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:10 Vetura , Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:10 Vetura , Pejë

AUDI A6 S-LINE 3.0 QUATTRO

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:10 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ MERCEDES C CLAS 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:10 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:10 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 17:10 Vetura , Vushtrri

Pasat b8 bluemotion 2.0 automatik

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ AUDI A4 2.0 TDI PANORAM AUTOMATIK TIP TRONIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:10 Vetura , Shtime

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:10 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 Vetura , Viti

Polo 1.6 TDI 2013 Manual 90 Ps Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:09 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:09 Vetura , Burim

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:09 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2010 Manual RKS 10 MUJ

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online
Sot 17:09 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:09 Vetura , Prizren

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI DEFFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:09 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:09 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:09 Vetura , Viti

Mercedes C200 CDI 2013 Automatik Avangarde Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:08 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

80 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 Vetura , Rahovec

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:08 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 Shitorja Vetura , Prizren

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:08 Vetura , Viti

Ford Focus 1.8 Dizell 2000 Manual RKS 10 MUJ

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 17:08 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ TOURAN 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJCI VITI 12/2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:08 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:08 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:08 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ GOLF 7 SPORTVAN 1.6 Tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:08 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:08 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:08 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:08 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3X S-LINE 326 PS QUATRO E DOGANUAR RKS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI 2013 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:07 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Zbuloni ofertat më të mira për vetura në shitje Kosovë


Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Nëse jeni në kërkim të një veture në Ferizaj, Prishtinë, Gjilan, apo Prizren, mos kërkoni më larg! Përdorni “merrjep vetura Ferizaj”, “merrjep vetura Prishtine”, “merrjep vetura Gjilan”, “merrjep vetura Prizren”,”merrjep vetura Peje” si fjalë kyçe për të shqyrtuar opsionet për vetura në shitje Prizren dhe në këto zona të veçanta.

Merrjep është destinacioni juaj përfundimtar për gjetjen e automjeteve të shkëlqyera në këto qytete. Pavarësisht nëse jeni blerës i parë, po përmirësoni mjetin tuaj aktual, ose thjesht po shfletoni mundësitë, ne kemi kujdesur për ju.

Gjej veturaneshitje me çmime konkuruese


Në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur vetura në shitje me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Nëse jeni në kërkim për të blerë vetura të lira në shitje apo vetura të përdorura Përdorni këto fjalë kyçe: “vetura ne shitje 1000 euro”, “vetura ne shitje 2000 euro” apo specifika të tjera sipas kërkesave tuaja.

Përveç që mund të gjeni vetura të lira në shitje, ju gjithashtu mund të gjeni edhe kompani apo auto sallone që ofrojnë vetura me këste në shpalljet e tyre për shes blej vetura.

Mjafton të shfletoni faqen merrjep.com vetura për të parë shpallje për vetura në shitje automatik Kosove, vetura manual, me dogane apo pa dogane me çmime shumë të volitshme në tregun e veturave në Kosovë dhe jashtë vendit.

Shisni veturën tuaj shpejtë me MerrJep


Në një treg ku kërkimet "merrjep kosova vetura", “ merr e jep vetura” dhe "merrjep vetura kosove" janë kërkime të zakonshme, rrisni shanset e një shitjeje të shpejtë duke paraqitur veturën tuaj në mënyrën më të mirë.

Kapni foto të bukura, krijoni një përshkrim tërheqës duke përdorur fjalë kyçe si “vetura në shitje urgjent”, "gjirafa vetura" për të rritur dukshmërinë, caktoni një çmim konkurrues dhe jini të përgjigjshëm ndaj pyetjeve të blerësve potencialë.

Merrjep.com vetura është rruga juaj më e shpejtë për t’ju lidhur me blerës të interesuar të veturave në Kosovë. Mos humbni rastin për të kaluar me shpejtë në rrugën e shitjes së makinës suaj - regjistroni shpallje sot në Merrjep.com!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione