Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

timon - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 4991
Opel , 3849
Mercedes-Benz , 1598
Audi , 1396
BMW , 1298
Renault , 449
Peugeot , 433
Citroën , 308
Ford , 289
Seat , 205
Fiat , 196
Škoda , 139
Land Rover , 95
Nissan , 72
Volvo , 51
Mazda , 44
Chevrolet , 44
Alfa Romeo , 41
Jaguar , 40
Toyota , 32
Smart , 32
Jeep , 32
Hyundai , 26
Porsche , 26
MINI , 23
Mitsubishi , 21
Honda , 20
Suzuki , 18
Kia , 16
Rover , 10
Lancia , 9
Chrysler , 8
Dodge , 8
Acura , 7
Subaru , 5
Dacia , 4
Saab , 4
Tata , 4
Ssangyong , 3
Daewoo , 3
Alpina , 2
Lada , 1
Lotus , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe timon,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj timon Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Maj 12:12
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Golf 7, Vit 2013, Manual, 2.0L, 174,000km

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 14:52
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Golf 7, Vit 2013, Manual, 2.0L, 174,000km

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 16:21
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Shitet X6 M50D nga gjermanija me bmw premium garanci

46 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 14:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW 730 Xdrive, M packet, Carbon core

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:40 Vetura , Mitrovicë

TOUAREG 3.0TDI FULL OPCION 3 QELSA

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:39 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:32 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:31 Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2016 170.xxx KM Vetem Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:31 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2016 S-Line 170.xxx KM Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:31 Vetura , Prizren

BMW 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:31 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:31 Vetura , Gjilan

VW Polo 1.6 TDI Manual 2012 VETEM Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:31 Vetura , Pejë

Audi Q5 2.0 TDI Manual 6 Shpejtesi 2012 QUATTRO S-Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:29 Vetura , Prishtinë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:29 Vetura , Prishtinë

Skoda SuperB 2.0 TDI Viti 2014 FACELIFT RKS 166.000 Km

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 508 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 TDI Manual 2012 QUATTRO S-Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA J FACEL LIFT 1.7 CDTI I DOGANUAR 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK 2013 QUATTRO 184 PS Vetem me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Vetura , Gjakovë

VW Golf 7 GTD AUTOMATIK DSG 2013 173.xxx KM Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:27 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI TABELA RKS 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:25 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT 3c 1.8 BENZIN HIG/LINE DSG AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 4- 1.9 TDI - PACIFIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:25 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO 184 Ps ����Vetem me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 Manual Highline Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Vetura , Ferizaj

BMW 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:18 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2016 S-Line 170.xxxKM Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:18 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 QUATTRO 184 Ps S-Tronic 2013 Vetem Me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Vetura , Gjilan

MERCEDES GLK 220CDI * 4MATIC * VP 2011 / Ndrrim i Mundshem

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:17 Vetura , Gjilan

VW Golf 7.5 AUTOMATIK DSG 2019 DISTRONIC •Join Edition•

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

POLO - 1.6 TDI 77 Kw - EKSTREM E RUAJTUR - E RE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 - 2.0 TDI - 2012 - STYLE

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:15 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 7 - 2.0 TDI - PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 viti 2014

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:13 Vetura , Dardanë

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI * ECOMOTIVE* VP 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:12 Vetura , Prishtinë

Shes Pasat 3C Automatik DSG rks

6 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:12 Vetura , Gjilan

SEAT IBIZA ST 1.2 TDI * ECOMOTIVE* VP 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Vetura , Dardanë

BMW X5 3.0D MODIFIKANT VP 2007 - FULL EXTRA

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Vetura , Gjilan

BMW X5 3.0D MODIFIKANT VP 2007 - FULL EXTRA

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - ECOFLEX - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:05 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes E280 CDI Automatik EVO Rks 6 Muj Full Opcion��

8 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:03 Vetura , Mitrovicë

Citroen C5 2.0 HDI Diesel 2009 Manual RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:03 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.6 TDI Manual 2012 Klimatronik Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 GTD AUTOMATIK DSG 173.xxxKM Full VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Vetura , Lipjan

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes B180 CDI Automatik Rks Klim Viti 2009 ��

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes C-Class CDI AUTOMATIK 2013 Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:01 Vetura , Vushtrri

Shes Golf 7 1.6TDI Rks 8 Muj Klim Ekstra I Rujtun 2014��

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj timon | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione