Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ulse | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4968
Opel , 1867
Mercedes-Benz , 1179
Renault , 569
Audi , 451
Peugeot , 444
BMW , 360
Citroën , 318
Ford , 308
Fiat , 297
Seat , 129
Nissan , 113
Mitsubishi , 100
Škoda , 73
Hyundai , 72
Chrysler , 71
Kia , 71
Chevrolet , 64
Volvo , 60
Toyota , 49
Land Rover , 42
Mazda , 39
Dodge , 20
Alfa Romeo , 19
Jeep , 16
Acura , 15
Smart , 12
Dacia , 11
Lancia , 9
Honda , 8
MINI , 7
Jaguar , 7
Ssangyong , 7
Buick , 5
Pontiac , 5
Daewoo , 5
GMC , 5
Porsche , 5
Isuzu , 4
Suzuki , 4
Aixam , 4
Rover , 3
Alpina , 3
TVR , 2
Plymouth , 2
Saab , 2
Corvette , 2
Piaggio , 2
BAIC , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ulse,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ulse Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:04
Linku:
,

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 21:27 ,

Kreveta me dyshek 45€ 045-964-609

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:04
Linku:
,

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:02 ,

mercedes B clase 200 dizel

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:42 ,

Kombi mercedes vito. 2007 me 6 ulse

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:42 ,

GOLF 4 1.9 TDI 74 Kw - KLIMATRONIK - I RI

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:37 ,

VW Touran 2.0 TDI DSG Automatik 2012 5 Ulse vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Shitet VW Touran 1.6 TDI DSG Automatik 2013 vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:37 ,

Citroen Jumpy 1.6 HDI Pickup 2013 maxi vetemDogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:30 ,

Ford Transit 2.2 Dizel me 6 Ulse 2007 me Dogan t’paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:30 ,

BMW X5 40 D 3.0 Diesel2012 Automatik 7 Ulse vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:25 ,

Opel Zafira 1.7 Diesel 2008 7 Ulse RKS deri 03/2023

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:25 ,

Audi Q7 3.0 TDI Quatro Automatik 7 Ulse 12/2014 veq me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 ,

shitet gjip nissan ndrrim me vetur

4 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:42 ,

Golf 6 Highline Pa dogan 2012 Gjendje perfekte Full opsion

6 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:41 ,

Peugeot 607 2.2 Hdi Automatik-Tiptronik

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:41 ,

Golf 7 2.0 Tdi 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 ,

shes opell zafira OPC 2.0 benzin RKS 23 06 2023

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:24 ,

Caddy 1.9 TDI-77 kw 105 ps me klim

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:14 ,

AUDI Q7 3.0 QUATTRO FULL EXTRA 2016 - 272 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:05 ,

Citroen Berlingo 2.0 HDI viti 2003 5 ulse klim

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 ,

Mercedes c 220 evo viti 2004 me rks

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:51 ,

Nisan Pathfinder 4x4 Dizel 7 ulse

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:38 ,

PASSAT B7 SHUMË I MIRË

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 ,

Mercedes benz c 350 cdi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:34 ,

Audi Q7

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:34 ,

T4 2.5 TDI 2003 ME DOGANE

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:28 ,

volvo s80 2.4 d5 me 215mi km garantuara rks 1 VJET

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:15 ,

Citroen jumpy pikap

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:14 ,

VW SHARAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE 2011

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:10 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI DIZEL VITI 2011I SAPO DOGANUAR

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 ,

Shitet Hyundai SantaFe !

3 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:59 ,

Touran 1.9 Tdi 2005 Pa Dogan.

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 ,

Opel Zafira Dizel 1.9 CDTI Viti 2007 RKS

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:53 ,

Shitet vektra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:53 ,

Touran TDI 77 kw vp 2014

7 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:50 ,

VW CADYY 1.9 TDI MAXI ME KLIM

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:46 ,

Audi A3 Automatik 1.6 Pa dogan 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:45 ,

Jetta 2.0 Automatik 2015 pa dogan

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 ,

Opel Corsa 1.3 cdti

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 ,

Tiguan 2.0 TDI DSG 4 Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 ,

Audi A3 2.0 TDI Dsg automatic

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 ,

VOLVO V40 D2

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI Automatic DSG 7 Ulse����

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD DIZEL 5 Ulse

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Automatic 7 Ulse����

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ulse | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione