Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2066
Aixam , 529
Alfa Romeo , 2380
Alpina , 461
Artega , 218
Asia Motors , 130
Iveco , 1
Audi , 28713
BAIC , 32
Bentley , 90
BMW , 21217
Brilliance , 44
Bugatti , 86
Buick , 44
Cadillac , 122
Chevrolet , 873
Chrysler , 755
Citroën , 8295
Corvette , 35
Dacia , 320
Daewoo , 418
Daihatsu , 174
DeTomaso , 9
Dodge , 225
Ferrari , 92
Fiat , 11562
Ford , 12087
GMC , 123
Great Wall , 35
Grecav , 28
Honda , 599
Hummer , 53
Hyundai , 1923
Infiniti , 38
Isuzu , 173
Jaguar , 354
Jeep , 1328
Kia , 1388
Koenigsegg , 16
KTM , 34
Lada , 264
Lancia , 380
Land Rover , 1797
Landwind , 4
Lexus , 43
Lifan , 1
Ligier , 9
Lincoln , 62
Lotus , 13
Maserati , 34
Maybach , 11
Mazda , 1315
Mercedes-Benz , 45416
MG , 108
MINI , 786
Mitsubishi , 1709
Morgan , 12
Nissan , 2820
NSU , 14
Oldsmobile , 15
Opel , 42158
Peugeot , 13230
Piaggio , 53
Plymouth , 13
Pontiac , 39
Porsche , 311
Proton , 27
Renault , 15719
Rover , 604
Saab , 217
Seat , 3793
Škoda , 2702
Smart , 1097
Spyker , 6
Ssangyong , 204
Subaru , 103
Suzuki , 967
Talbot , 8
Tata , 82
Tesla , 10
Toyota , 1674
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 73
UAZ , 25
VW Volkswagen , 133300
Volvo , 1498
Wartburg , 45
Wiesmann , 50
Yugo , 230
Zastava , 270

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 20:54
Linku:
,

Peugeot3008 2.0Hdi Hybrid Automatik (Diesel/Elektrik) 4wd

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12
Linku:
Shitorja ,

AUDI A6 3.0 BiTDI Competition SSline Quatro

27 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:00
Linku:
,

Audi Q5 S-Line 2.0 TDI 190 PS

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 16:52
Linku:
Shitorja ,

Mercedes-benz E220 CDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 01:35 ,

Polirim 3M Brendi Gjerman��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:34 ,

Blejm Vetura ��

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:39 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG BLUEMOTION MODEL CUP

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

shes

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:28 ,

GOLF 6 2.0 TDI 103KW 140PS AUTOMATIK DSG F1 TIP TOPP

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 ,

Shes Audi A4 viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:20 ,

5- MUJ RKS- AUDI A4 2002 TURBO BENZIN 1.8

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 ,

Shitet Golfi 7,5 GTD DSG

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 ,

Audi A6 3.0 TDI AUTOMATIK 2012 S-Line vetem me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Kamping

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:29 ,

(Pjesë) per Fiat

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:28 ,

Skoda Octavia 1.6 Dizell

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI CHROME EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

AUDI A3 2.0 TDI MODEL FACELIFT SPORTBACK S LINE Me dogan t

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

PASSAT B7 1.6 TDI EDITION ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

OPEL ASTRA J CDTI EDITION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Golf 6 Tdi Higeline

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

Prodhuesi: Mercedes Modeli:

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

Caddy 2.0 sdi viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 ,

Golf 4 1.9TDI, 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:57 ,

SKODA OCTAVIA 2.0 184PS 4x4 AUTOMATIK 2016 LAURIN & KLEMENT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 ,

BMW X1 25D AUTOMATIK PANORAM SPORT LINE FULL OPSION 2013 ME

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 ,

opel corsa 1.3 exo flec

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 ,

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI AUTOMATIK DSG MODEL LIFE FULL OPSION

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:44 ,

Arti Moler 048 878728 MOLER

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

Bmw 530d M SPORT

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:39 ,

Mercedes A180cdi Automatic 10muj 2010 rks 10muj

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:32 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:18 ,

wv taureg 3.0 automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 ,

MERCEDES E300 CDI BLUETEC

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:18 ,

TAUREG 3.0 TDI V6 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 ,

Shiten pjest oer kombi t3 t2 t4 qmimi i volitshem

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:06 ,

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DISTRONIC Vetem dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:44 ,

Peugeot 308 1.6 HDI 2012 Facelift vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 ,

VW POLO 1.4 B KLIM RKS ( 18.10.2022)

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:58 ,

Shkoda octavi 1.6 dizell

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:50 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:34 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:15 ,

Bmw x6 M 30d Xdrive Full Opsion RKS 2015 116mi km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:00
Linku:
,

Audi a3 2.0 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:31 ,

RENO SCENIK 1.9 DIZELL

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 ,

VW PHAETON 3.0 DIZELL FACELIFT

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:26 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:19 ,

Shitet Vetura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:19 ,

AUDI A8 DABEL-LED 4.2 DIZELL

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:02 ,

Golf 7.5 Facelift 2018 1.6 Tdi 115ps Rks

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

VW BORA 1.9 PACIFIK

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:59 ,

U shitt flmm

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione