Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:25
Linku:
Banesa , Ferizaj

Arch POINT-Banesa me 2 dhoma gjumi 92.7m2

Numri i dhomave: 2
Dje 10:22
Linku:
Banesa , Ferizaj

Banes me 1 dhome gjumi 61.3 m2

Numri i dhomave: 1
Dje 10:22
Linku:
Banesa , Ferizaj

Banesë me 3 dhoma gjumi 111.8 m²

Numri i dhomave: 3

Sot 15:36 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 86.99m2 kati -VIII- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:30 Banesa , Ferizaj

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sot 15:26 Banesa , Ferizaj

Ipet banesa me qera ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:38 Banesa , Ferizaj

ipet me qira

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:38 Banesa , Ferizaj

ipet me qira

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:38 Banesa , Ferizaj

ipet me qira

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:36 Banesa , Ferizaj

Banesa ne shitje

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:35 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera me nji dhom fjetje qmimi 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:35 Banesa , Ferizaj

Ipet me qera banesa me nji dhom fjetje 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:33 Banesa , Ferizaj

Ipen me qera dhomat ferizaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:33 Banesa , Ferizaj

Banesa në shitëje e mobiluar me flet posedim

1 EUR

Sot 14:33 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa Xhon Serreqi Ferizaj

1 EUR

Sot 14:32 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sot 14:32 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sot 14:04 Banesa , Ferizaj

Shitet Banesa / Rr.Astrit Bytyqi ,Ferizaj HIT IMPERIAL

Numri i dhomave: 2
Sot 13:59 Banesa , Ferizaj

banes me qera, te VivaFresh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:59 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera, 120m2, 1dhom, sallon, banjo, teras e madhe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 13:54 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera, 120m2, 1dhom, sallon, banjo, teras e madhe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 13:54 Banesa , Ferizaj

banesa me qera, te VivaFresh e vjeter

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:33 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 98.24m2 kat -XI- Ferizaj 417/17

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:30 Banesa , Ferizaj

BANESA ipet me qera nè ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:17 Banesa , Ferizaj

Leshohet banesa me qera ne shesh - Ditore/Javore/Mujore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:09 Banesa , Ferizaj

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
Sot 13:08 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 122m2 kati -IV- Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:08 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 138m2 kate te Ndr. Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:02 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 54m2 kati 2

Sot 13:00 Banesa , Ferizaj

Me qira 043 818 070

Sot 13:00 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 112.35m2 kate te ndryshme Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:58 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 85.38m2 kat -IX- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:51 Banesa , Ferizaj

LINA SHITET Banesa 92m2 Rr D e Kombit 185/17B-FR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:50 Banesa , Ferizaj

NALTA-Shitet Banesa 99m2

Numri i dhomave: 3
Sot 12:49 Banesa , Ferizaj

NALTA-SHITET BANESA 111.80

Numri i dhomave: 3
Sot 12:47 Banesa , Ferizaj

NALTA-Shitet Banesa111.75m2

Numri i dhomave: 4
Sot 12:41 Banesa , Ferizaj

Banes me Qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:41 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 142.25m2 kati -IX- Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:28 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 92m2 kati -VII- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:26 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 94m2 kati -V- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:22 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 96.37m2 kat -VIII- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:22 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet Banesa 80m2 kat -V- e mobiluar -Ferizaj 420/17

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 12:22 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 121m2 kati -XII- Ferizaj 424/23

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:22 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 81.27m2 kati -IV- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:18 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 132m2 kat -III- Ferizaj 379/17

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:12 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 87.50m2 kat -X- Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:12 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa te Ganirosha sali ceku Ferizaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 12:12 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 95m2 kat -VIII- Ferizaj 376/17

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:11 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 41m2 kat Perdhese Ferizaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:10 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 136m2 kat -VIII- Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:10 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 119.35 m2,K-VII-Rr.Tiran Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:04 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa te Ganirosha rr Sali Ceku Ferizaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione