Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Me qera në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:21
Linku:
Banesa , Fushë Kosovë

Banesa me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 21:19 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 55m2 Fushë Kosovë

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:18 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 95m2 kati 2 Fushë Kosovë

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:17 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 3 Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:16 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 1 Fushë Kosovë

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:15 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 68m2 Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:11 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 84m2 Fushë Kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:10 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 4 Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 21:09 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 5 Fushë Kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:08 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 1 Fushë Kosovë

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:07 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 95m2 kati 2 Fushë Kosovë

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:06 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 2 dhomëshe 55m2 Fushë Kosovë

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:59 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 55m2 kati 1 Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:58 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 85m2 Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:57 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 3 Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:56 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 2 Fushë Kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:54 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 2 Fushë Kosovë

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:52 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 2 dhomëshe kati 3 Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:51 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 2 dhomëshe 55m2 kati 1 Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:49 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2 Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:48 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 85m2 Fushë Kosovë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:47 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet me qira Banesa 3 dhomëshe 80m2 kati 1 Fushë Kosovë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 16:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira banesa 70m² në Fushë Kosovë.

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:45 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira objekti 2 katësh, 860m² në Sllatinë.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:59 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qera 2 Dhomeshe 200€

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:57 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qera 2 Dhomeshe 180€

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:53 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qera Fushe Kosove 3 Dhomeshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 15:52 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qera 3 Dhomeshe

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:49 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

#Banese me #QIRA ne #FusheKosove #Connect

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 14:43 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për qira lokali 120m² rr. Nënë Tereza, Fushë Kosovë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 14:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qera 3 dhomëshe ne Fushe Kosove

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione