Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 8210
Ferizaj , 1372
Gjilan , 1030
Vushtrri , 563
Pejë , 174
Drenas , 137
Mitrovicë , 117
Prizren , 100
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni banesa në shitje? Eksploroni një gamë të larmishme të banesave të disponueshme për blerje nëpër qytete të ndryshme të Kosovës. Zbuloni një shumëllojshmëri banesash në shpalljet për banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan dhe qytete të tjera të Kosovës.

Eksploroni një gamë të ndryshme të madhësive, stileve dhe buxhetit në shpalljet për banesa në shitje për të gjetur banesën tuaj ideale përmes MerrJep.
26 Sht 11:13
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

shitet banesa ne rrugen c objekti hoxha

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 07:11
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Penthouse ne Rrugen C

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar

Sot 09:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Vushtrri

Mundësi kreditimi deri në 25 VITE!

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:11 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#SHITET Banesa ne #Tophane #Connect

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 09:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Vushtrri

Shiten 2 Banesa ne Vushtrri ne Hyrje.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 09:09 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes në shitje në Lagjen Tophane

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

Banesa në shitje në Kosovë - Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë dhe qytete të tjera


Jeni në kërkim të banesës së ëndrrave tuaja në Kosovë? Mos kërkoni më tej! Ne paraqesim një koleksion ekskluziv të banesave në shitje në disa nga qytetet më të më të kërkuara të Kosovës, duke përfshirë Prishtinën, Prizrenin, Fushë Kosovën dhe më shumë.

Kategoria banesa në shitje përmban mijëra shpallje për banesa në shitje Ferizaj, Gjakovë, Mitrovicë, Lipjan, Vushtrri, Pejë, Istog, Suharekë etj. Prandaj për të kufizuar kërkimin tuaj, mund të përdorni filtra të ndryshëm të ofruar në uebfaqe. Këta filtra mund të përfshijnë vendndodhjen (qytet ose rajon), kufirin e çmimit, numrin e dhomave të gjumit dhe sipërfaqen..

Banesa në shitje në vende bregdetare - Shëngjin, Durrës, Ulqin


Përjetoni jetën bregdetare në pikën më të lartë të saj me gamën tonë të jashtëzakonshme të shpalljeve për banesa në shitje në Shëngjin, Ulqin, Durrës dhe qytete të tjera të vendosura në bregdetin e mrekullueshëm të plazheve të Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Pavarësisht nëse kërkoni një rezidencë luksoze apo një qëndrim të qetë larg stresit, banesat në shitje në Durrës, Uqlin dhe Shëngjin plotësojnë një spektrum të gjerë preferencash.

Mos humbni mundësinë për të bërë ëndrrën tuaj për të zotëruar një banesë në vendet bregdetare një realitet. Eksploroni listat tona dhe nisni një udhëtim për të gjetur banesa në shitje pranë plazhit sot.

Shisni banesa në MerrJep.com


Platforma MerrJep.com ofron mundësinë për të shisni banesa pa shpenzuar në marketing. Qoftë ju një agjension i patundshmërisë ose një person fizik që dëshiron të promovoni ofertat tuaja për banesa në shitje, kjo platformë është zgjedhja e duhur.

Procesi është i thjeshtë. Duke regjistruar një shpallje falas për banesën tuaj, ju mund të prezantoni banesën me të gjitha detajet e nevojshme, përfshirë sipërfaqen, dhomat, dhe tipin e banesës. Fotografitë janë po aq të rëndësishme, sepse ato tregojnë gjendjen aktuale të banesës dhe ndihmojnë blerësit potencialë në vendim.

Shpallja juaj do të publikohet në MerrJep.com dhe do të jetë e arritshme për mijëra blerës potencialë. Nëse dëshironi të shisni më shpejt, mund të shqyrtoni opsionet shtesë në platformë. MerrJep.com është rruga e duhur për të promovuar banesën tuaj në Kosovë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione