Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 14473
Prizren , 3282
Gjilan , 2638
Pejë , 2123
Mitrovicë , 1964
Ferizaj , 1455
Gjakovë , 1156
Lipjan , 490
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

Sot 15:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 280m² me QIRA në Taslixhe.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 16:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 120m² me QIRA në Dragodan.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 14:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi - Zyre 130m² me QIRA në Bregun e Diellit.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 15:52
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 140m² në SHITJE në Tophane.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar

Sot 17:54
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 100m² me QIRA në Emshir.

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 110m² për #SHITJE në Kolovicë.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 17:53
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Kati i shtëpisë 2+1 me Qira në Arbëri

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 17:49
Linku:
Shtëpi  ·  Prishtinë

OFROHET SHTEPI ME QIRA

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 17:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi në SHITJE me FLETË POSEDUESE 200m² - Çagllavicë

295 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 17:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me QIRA 1+4 - Veternik - 280m²

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 17:38
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 200m² me #QIRA në Veternik.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 17:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me Qira në Taukbashqe +

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 17:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

⭕️Shitet Shtëpia në Kalabri (Emshir)

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 443m² me #QIRA në Hajvali.

1 050 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 17:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi-Zyrë 400.22m² me #QIRA në Aktash.

1 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Shitësit të Besuar
Sot 17:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me QIRA / 1+3 - Veternik - 270m²

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 17:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me QIRA / 1+3 - Veternik - 180m²

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 17:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 140m² me #QIRA në Çagllavicë.

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Sot 17:13
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi/Lokal 5+1 me Qira në Dardani

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Shitësit të Besuar
Sot 17:12
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 4+1 me Qira në Mati 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Sot 17:12
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 229m² 4+1 Në SHITJE

365 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 17:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 170m² + 60m² me #QIRA në Qershia Village.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 17:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi 200m² me QIRA në Taslixhe.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar të blini shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.


Shtëpi në shitje


Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Varësisht nëse po kërkoni shtëpi në shitje të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes, numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.


Shit shtëpi në MerrJep.com


Keni shtëpi për të shitur? MerrJep është këtu për ju!


Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për shtëpi në shitje duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione