Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 13516
Prizren , 3035
Gjilan , 2419
Pejë , 1856
Mitrovicë , 1705
Ferizaj , 1527
Gjakovë , 1130
Lipjan , 469
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

Sot 09:56
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Pejton -Leshohet me qera shtepia

Numri i dhomave: 7
Sot 19:18
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qira në Aktash 150m2

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 22:10
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje ne Lagjen Dardania 1 , Gjilan

140 000 EUR

Numri i dhomave: 7
04 Qer 00:32
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 20:42 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne Shitje ne Emshir

175 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 20:42 Shtëpi , Prishtinë

Shiten villat ne Gllogovic

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Sot 20:38 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTEPIA NE QENDER

Numri i dhomave: 4
Sot 20:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje ne Arberi

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 20:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje ne Pjesen e Vjeter te Qytetit

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 20:33 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne periferi te Prishtines, ne Hajvali

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 20:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne Hajvali, afer Postes

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 20:32 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

400 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 20:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me Qira ne Arberi

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Sot 20:32 Shtëpi , Prishtinë

Leshohet Shtepi me qira ne Dardani

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 20:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi në Shitje në Tauk Bahce

250 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 20:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira Mbrap Bau Marketit 700 €

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 20:31 Shtëpi , Prishtinë

Jepet me Qera Objelti prej -600m2 E pershtatshme per - p

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Sot 20:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje tek Lagjja Nic

1 300 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 20:26 Shtëpi , Pejë

Shitet Shtepia Ne Lagjen Fidanishte

Numri i dhomave: 3
Sot 20:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me Qera ne Mati 1

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 20:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje tek Luxury Home ne Arberi

1 300 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
Sot 20:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje ne Tauk Bahce

230 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 20:24 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal ,

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 20:24 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi luksoze me qira ne Royal Green Residence

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 20:24 Shtëpi , Prishtinë

Leshohet banese,kate shtepie me qira ne Bregun e Diellit

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:23 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPIA NE SHITJE PREJ 350m2 PRISHTINE

370 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Jeni duke kërkuar të blini shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.


Shtëpi në shitje


Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Varësisht nëse po kërkoni shtëpi në shitje të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes, numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.


Shit shtëpi në MerrJep.com


Keni shtëpi për të shitur? MerrJep është këtu për ju!


Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për shtëpi në shitje duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione