Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:10 Shtëpi , Besianë

SHITET SHTËPIA

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Qer 10:36 Shtëpi , Besianë

SHITET SHTEPIA

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
31 Maj 13:04 Shtëpi , Besianë

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: 8
27 Maj 03:02 Shtëpi , Besianë

Shtepi me qera

23 Maj 12:09 Shtëpi , Besianë

Shtepi ne shitje, Bar, Mali i Zi

470 000 EUR

Numri i dhomave: 8
12 Maj 08:12 Shtëpi , Besianë

Shtepi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
10 Maj 15:55 Shtëpi , Besianë

Shitet shtëpia tri katëshe me lokale me 6.50 ari truall

Numri i dhomave: 8
22 Pri 15:32 Shtëpi , Besianë

Shitet shtepia ne podujeve

111 111 111 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Pri 15:02 Shtëpi , Besianë

Shitet shtepia ne podujeve

1 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Pri 20:00 Shtëpi , Besianë

leshoj shtepi me qera 4 ari oborr ne qender te podujeves

Numri i dhomave: 4
01 Pri 13:36 Shtëpi , Besianë

LAGJJA QETËSIA Ka Filluar Shitja e shtepive

Numri i dhomave: 6
22 Shk 21:32 Shtëpi , Besianë

Shtepia ne Shitje

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Shk 23:26 Shtëpi , Besianë

Shitet

Numri i dhomave: > 10
11 Shk 10:11 Shtëpi , Besianë

Shitet shtëpia në Podujevë

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
29 Jan 02:09 Shtëpi , Besianë

Shitet shtëpia në Podujevë

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
25 Jan 02:33 Shtëpi , Besianë

Shitet urgjent!

Numri i dhomave: 7
22 Jan 15:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Besianë

UHI,JKJ7

Numri i dhomave: 6
09 Jan 16:32 Shtëpi , Besianë

shitet shtepia

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Jan 13:39 Shtëpi , Besianë

shitet shtepia

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Jan 13:00 Shtëpi , Besianë

shitet shtepia

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Jan 15:05 Shtëpi , Besianë

kkkkkkkkkkkkkkkkkk

320 000 EUR

Numri i dhomave: 7
04 Jan 15:05 Shtëpi , Besianë

kkkkkkkkkkkkkk

Numri i dhomave: 5
04 Jan 15:05 Shtëpi , Besianë

jkjkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

140 000 EUR

04 Jan 15:01 Shtëpi , Besianë

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Numri i dhomave: 5
04 Jan 15:01 Shtëpi , Besianë

kkkkkkkkkkkkkk

Numri i dhomave: 7
25 Dhj 13:06 Shtëpi , Besianë

Shitet shtëpia në Podujevë

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
05 Dhj 20:41 Shtëpi , Besianë

Shitet shtepia me 3 Hektar toke

Numri i dhomave: 9
04 Dhj 23:01 Shtëpi , Besianë

Shitet shtepia me lokale

Numri i dhomave: 8
29 Nën 06:46 Shtëpi , Besianë

Shitet

70 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Nën 08:26 Shtëpi , Besianë

Shitet shtëpia në Podujevë

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Nën 14:28 Shtëpi , Besianë

Sanë Dujve

13 Nën 23:42 Shtëpi , Besianë

Shpallje: Shitet shtëpia në Poduj posedon hap

130 000 EUR

Numri i dhomave: 8
02 Nën 00:58 Shtëpi , Besianë

Shtepi ne shitje me qmim te volitshum

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
19 Tet 23:12 Shtëpi , Besianë

shitet kulmi i shtepis

1 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 90
19 Tet 18:12 Shtëpi , Besianë

shitet shtepia

29 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Tet 23:33 Shtëpi , Besianë

shitet kulmi

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
15 Tet 09:12 Shtëpi , Besianë

Liroj shtepi me qira ne qender Podujeves

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Tet 12:41 Shtëpi , Besianë

Lirojj shtepi me qira ne Podujeve

Numri i dhomave: 3
03 Tet 18:51 Shtëpi , Besianë

Shitet shtëpia në Podujevë

Numri i dhomave: > 10
02 Tet 14:44 Shtëpi , Besianë

Kamine/Kalldaj

Numri i dhomave: 1
01 Tet 21:19 Shtëpi , Besianë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
18 Sht 21:21 Shtëpi , Besianë

Shtëpi me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione