Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Maj 13:09
Linku:
Shtëpi , Pejë

Shtepi ne shitje ne Vitomirice afer Dom.

Numri i dhomave: 5

Dje 22:32 Shtëpi , Pejë

Plane, projekte per shtepi moderne

Numri i dhomave: 4
Dje 21:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Pejë

KODI 5 SHITET TOKA 9.5 ARI /PEJË ASLLAN QESHME

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 21:45 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE në Brestovik - Pejë,

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:45 Shtëpi , Pejë

Ofrohen për #SHITJE 2 Shtëpi

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 21:45 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 21:45 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:44 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 21:43 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtëpia për #SHITJE - në Pejë

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:43 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

390 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 21:42 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtëpia për #SHITJE - në Pejë

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 21:42 Shtëpi , Pejë

#Shiten 2 Shtëpi të pa përfunduara në Vitomeric

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:42 Shtëpi , Pejë

#Shiten 2 Shtëpi të pa përfunduara

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:41 Shtëpi , Pejë

Shtëpia dhe Lokali në #SHITJE në Pejë

920 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:40 Shtëpi , Pejë

Shtëpia 800m² dhe Lokalet në #SHITJE

920 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 21:39 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:39 Shtëpi , Pejë

#Shiten 2 Shtëpi , me lokacion në Brestovik - Pejë

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 21:39 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:39 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtëpia e sapo përfunduar për #SHITJE

290 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 21:38 Shtëpi , Pejë

Shtëpia 150m² dhe 80m² për #SHITJE

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:38 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE - e gatshme per banim

380 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:38 Shtëpi , Pejë

Shtëpi me #QIRA në Pejë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 21:38 Shtëpi , Pejë

Ofrohet shtepia per #SHITJE - e gatshme per banim

Numri i dhomave: 7
Dje 21:00 Shtëpi , Pejë

Ipet shtepia me qera e pershtatshme per qerdhe

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 16:04 Shtëpi , Pejë

Shitet Shtepia Ne Lagjen Fidanishte

Numri i dhomave: 3
Dje 14:11 Shtëpi , Pejë

SHITET SHTEPIA ME 10 ARI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 10:15 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia dy katëshe në Pejë

Numri i dhomave: 8
Dje 10:11 Shtëpi , Pejë

Shiten dy shtëpi në Vitomiricë

Numri i dhomave: 4
Dje 08:56 Shtëpi , Pejë

SHITET SHTEPIA ME 7 ARI TRUALL NE PEJE

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 00:42 Shtëpi , Pejë

Shtëpia në shitje

Numri i dhomave: 4
09 Qer 21:42 Shtëpi , Pejë

Shitet Shtepija ne “ASLLAN QESHME” PEJE

Numri i dhomave: 7
09 Qer 19:22 Shtëpi , Pejë

SHITET SHTEPIA ME 10 ARI TRUALL NE PEJE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
09 Qer 19:21 Shtëpi , Pejë

SHITET SHTEPIA ME 10 ARI

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
09 Qer 19:21 Shtëpi , Pejë

SHITET SHTEPIA ME 7 ARI TRUALL NE PEJE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
09 Qer 17:33 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia ne vitomeric te pejes

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
09 Qer 16:56 Shtëpi , Pejë

Shitet Objekti Me 3 Dyqane Ne Pej

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
09 Qer 15:16 Shtëpi , Pejë

Shitet shtepia ne qender te Pejes

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione