Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Të gjitha në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vila | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


01 Qer 08:57 Vila , Gjilan

Villat ne Stanishor

16 Maj 13:12 Vila , Gjilan

vila ne shitje

25 000 EUR

15 Maj 00:20 Vila , Gjilan

SHITEN VILLAT

25 Mar 13:34 Vila , Gjilan

Vila në SHITJE/Gjilan

65 000 EUR

25 Mar 13:17 Vila , Gjilan

Vila në SHITJE/Gjilan

150 000 EUR

16 Mar 15:00 Vila , Gjilan

Vila me QERA/Perlepnicë

1 000 EUR / muaj

09 Mar 14:17 Vila , Gjilan

Shitet villa

02 Mar 09:58 Vila , Gjilan

Vila në SHITJE

42 000 EUR

28 Shk 04:50 Vila , Gjilan

Shiten villat ne fshatin makresh

42 000 EUR

28 Shk 04:48 Vila , Gjilan

Shitet

60 000 EUR

27 Shk 18:54 Vila , Gjilan

Villa n’Makresh

100 EUR / ditë

17 Shk 15:33 Vila , Gjilan

Shiten 12 Ari ne Stanishor

3 500 EUR

17 Shk 12:13 Vila , Gjilan

Shiten 40ari ne Stanishor

2 700 EUR

06 Shk 14:22 Vila , Gjilan

Shiten Villat

29 Dhj 21:10 Vila , Gjilan

Villa ne makresh e kompletuar

98 EUR

09 Dhj 00:51 Vila , Gjilan

Ipet me qira banesa 1+1 me Vendparkim

25 Nën 11:17 Vila , Gjilan

Shitet

68 000 EUR

04 Nën 08:44 Vila , Gjilan

Vizito Korce Shqiperi

20 EUR / ditë

26 Tet 15:44 Vila , Gjilan

shitet villa

65 000 EUR

16 Tet 16:10 Vila , Gjilan

Villa

55 EUR

20 Sht 00:36 Vila , Gjilan

VILLA NE SHITJE

28 Korr 12:04 Vila , Gjilan

Villat ne shitje

22 Korr 07:34 Vila , Gjilan

Shitet Villa

1 EUR

05 Korr 21:33 Vila , Gjilan

Parcel ne Makresh .

01 Korr 22:18 Vila , Gjilan

SHITEN DY SHTEPI SUPER LUKSOZE ME SUPER QMIM

138 000 EUR

25 Qer 18:08 Vila , Gjilan

shitet villa

24 Qer 10:44 Vila , Gjilan

Villa

240 000 EUR

14 Qer 01:18 Vila , Gjilan

villa me qera

100 EUR / ditë

11 Qer 18:55 Vila , Gjilan

Shitet Vila / 180m2 - 10 Ari Toke

25 Maj 14:08 Vila , Gjilan

shitet villa

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vila | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione