Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fshesa elektrike në shitje - Të reja dhe të përdorura në Kosovë

Alfa Plam , 1
Kirby , 26
Fantom , 11
Fuego , 10
Panasonic , 17
Samsung , 78
Fuego , 3
Beko , 19

Përzgjedhje e madhe e fshesave elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Gjeni fshesa elektrike të brendeve të ndryshme si, Samsung, Fuego, Panasonic, Kirby, Beko dhe marka të tjera të fshesave elektrike.


Filtroni shpalljet dhe kërkoni në bazë të markës përkatëse për të gjetur fshesën që kërkoni në mesin e 871 shpalljeve për fshesa elektrike në MerrJep.com.

Sot 10:08 Fshesë me korrent , Malishevë

Rainbow - fshese elektrike

540 EUR Price Reduced

20 Mar 21:41 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshise elektrike per uje

40 EUR Price Reduced

18 Mar 21:59 Fshesë me korrent , Prishtinë

Kirby Santri

580 EUR

13 Mar 19:07 Fshesë me korrent , Pejë

Shitet fshis për fshirjen e hirit

30 EUR

13 Mar 16:28 Fshesë me korrent , Gjilan

Shitet fshisa me avull

12 Mar 08:20 Fshesë me korrent , Pejë

Shes fshes per larjen e garrigave

480 EUR

10 Mar 13:36 Fshesë me korrent , Prishtinë

Thithse elektrike

20 EUR Price Reduced

04 Mar 11:59 Fshesë me korrent , Shtime

Fshisa

14 EUR

28 Shk 04:50 Fshesë me korrent , Besianë

Kuzhin

950 EUR

27 Shk 19:11 Fshesë me korrent , Gjilan

Depilim

100 EUR Price Reduced

26 Shk 18:42 Fshesë me korrent , Gjilan

Karcheri me avull

150 EUR

26 Shk 00:25 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshisa 30 copa

180 EUR

22 Shk 15:43 Fshesë me korrent , Ferizaj

Vivenso Set

1 500 EUR

20 Shk 21:19 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese elektrike

110 EUR

20 Shk 11:11 Fshesë me korrent , Gjilan

Thithëse Rainbow

719 EUR Price Reduced

15 Shk 11:02 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshisa 10 euro copa

10 EUR

06 Shk 22:45 Fshesë me korrent , Ferizaj

Fshes gorenje

20 EUR

27 Jan 18:48 Fshesë me korrent , Gjakovë

Rovus

Fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini fshesa elektrike nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur fshesa elektrike me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni fshesa elektrike nga marka të ndryshme në MerrJep.com


Lehtësojani vetes punën dhe blini fshesa elektrike për të pastruar shtëpinë tuaj.


Kërkoni në kategorinë "Fshesa me korrent" dhe gjeni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura elektronike si, Kirby, Fuego, Panasonic, Samsung, Beko dhe të tjera.


Për të gjetur më lehtë fshesën elektrike që kërkoni, përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim dhe filtroni shpalljet në bazë të markës për të gjetur vetëm ato modele të fshesave që ju përshtaten juve.


Blini dhe shisni fshesa elektrike në MerrJep.com


Kërkoni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për fshesa qëndrore, fshesa multifunksionale, fshesë për larjen e tepihave dhe mobiljeve, makina me avull, fshesë e rrymës me ujëdhe shumë lloje të tjera të fshesave elektrike të markave Samsung, Beko, Panasonic, Fuego dhe marka tjera të fshesave elektrike në MerrJep.com.


Nëse posedoni fshesa elektrike dhe jeni duke kërkuar një vend për ti shitur ato pasi që nuk ju duhen më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për fshesa elektrike dhe gjeni blerësin potencial në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione