Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Fshesa elektrike në shitje - Të reja dhe të përdorura në Kosovë

Alfa Plam , 1
Kirby , 23
Fantom , 10
Fuego , 9
Panasonic , 17
Samsung , 75
Fuego , 3
Beko , 19

Përzgjedhje e madhe e fshesave elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Gjeni fshesa elektrike të brendeve të ndryshme si, Samsung, Fuego, Panasonic, Kirby, Beko dhe marka të tjera të fshesave elektrike.


Filtroni shpalljet dhe kërkoni në bazë të markës përkatëse për të gjetur fshesën që kërkoni në mesin e 871 shpalljeve për fshesa elektrike në MerrJep.com.

Today 16:23 Fshesë me korrent , Malishevë

Rainbow - fshese elektrike

540 EUR Price Reduced

Yesterday 15:45 Fshesë me korrent , Gjilan

Shitet fshisa në gjendje të mirë

35 EUR

Yesterday 12:56 Fshesë me korrent , Pejë

Fshis për fshirjen e hirit

30 EUR

30 Jan 20:38 Fshesë me korrent , Prishtinë

Thithse elektrike

30 EUR Price Reduced

28 Jan 12:12 Fshesë me korrent , Gjilan

Karcheri me avull

110 EUR Price Reduced

28 Jan 12:10 Fshesë me korrent , Gjilan

Shitet fshisa me avull

95 EUR Price Reduced

27 Jan 18:48 Fshesë me korrent , Gjakovë

Rovus

27 Jan 06:35 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshes Elektrike Miele

60 EUR

22 Jan 17:10 Fshesë me korrent , Prishtinë

Rainbow shume lire

250 EUR Price Reduced

20 Jan 15:40 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese dore me bateri

45 EUR

20 Jan 11:49 Fshesë me korrent , Gjakovë

Televizore

90 EUR

19 Jan 00:50 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshise elektrike per uje

40 EUR Price Reduced

14 Jan 17:27 Fshesë me korrent , Prishtinë

Ritello 2

400 EUR

14 Jan 17:22 Fshesë me korrent , Pejë

thithse elektirke RainBow

600 EUR

14 Jan 00:50 Fshesë me korrent , Prizren

Fshis me rrym.

20 EUR

13 Jan 11:21 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis

190 EUR

09 Jan 22:49 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshes taski

3 EUR

09 Jan 18:29 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshesë me korentë

50 EUR

08 Jan 23:35 Fshesë me korrent , Gjilan

Fshis elektrike

35 EUR

06 Jan 10:36 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshis BTI

160 EUR

04 Jan 21:43 Fshesë me korrent , Gjilan

Shitet makina me avull per enterier

130 EUR

28 Dhj 00:31 Fshesë me korrent , Mitrovicë

Fshis me uje 2600w

40 EUR Price Reduced

25 Dhj 06:05 Fshesë me korrent , Prizren

Fshis elektrike

22 EUR Price Reduced

22 Dhj 16:43 Fshesë me korrent , Fushë Kosovë

Fshis e rrymes nga Zvicrra

350 EUR

20 Dhj 22:32 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshesë me korrent

50 EUR

Fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini fshesa elektrike nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur fshesa elektrike me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni fshesa elektrike nga marka të ndryshme në MerrJep.com


Lehtësojani vetes punën dhe blini fshesa elektrike për të pastruar shtëpinë tuaj.


Kërkoni në kategorinë "Fshesa me korrent" dhe gjeni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura elektronike si, Kirby, Fuego, Panasonic, Samsung, Beko dhe të tjera.


Për të gjetur më lehtë fshesën elektrike që kërkoni, përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim dhe filtroni shpalljet në bazë të markës për të gjetur vetëm ato modele të fshesave që ju përshtaten juve.


Blini dhe shisni fshesa elektrike në MerrJep.com


Kërkoni fshesa elektrike të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për fshesa qëndrore, fshesa multifunksionale, fshesë për larjen e tepihave dhe mobiljeve, makina me avull, fshesë e rrymës me ujëdhe shumë lloje të tjera të fshesave elektrike të markave Samsung, Beko, Panasonic, Fuego dhe marka tjera të fshesave elektrike në MerrJep.com.


Nëse posedoni fshesa elektrike dhe jeni duke kërkuar një vend për ti shitur ato pasi që nuk ju duhen më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për fshesa elektrike dhe gjeni blerësin potencial në MerrJep.com.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information