Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen - Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Kosovë

Alfa Plam , 5
Termo , 4
Tesy , 1
Vivax , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qen,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qen Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 13:31 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Klima Aux 24

300 EUR

31 Maj 12:25 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shiten Radiatorat 35€-m

44 EUR Price Reduced

18 Dhj 10:29 Ngrohës dhe Klima , Viti

Nxemëse qendrore (12kw)

07 Shk 18:20 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Termo 3.5

11 Tet 01:12 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shporet Alfa 18 kw

450 EUR

07 Tet 20:25 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Kamin me pelet

600 EUR

06 Tet 18:38 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klime Levizese Gorenje

210 EUR

07 Dhj 20:59 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Kaftor

50 EUR Price Reduced

15 Tet 01:06 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo

140 EUR

15 Nën 19:06 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Ecotermal 6-24kw

610 EUR

06 Tet 19:02 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Nxemje me Pelet

1 850 EUR

19 Tet 22:09 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shporet me pelet

14 Jan 05:49 Ngrohës dhe Klima , Kastriot

BG-Term Ngrohje Qendrore

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 09:22 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klim levizese

190 EUR

07 Qer 14:34 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Shporet kamine

250 EUR

23 Nën 08:27 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qen | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Qen në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • qen në kategorinë Kafshë në fermë
  • Qen në kategorinë Qen
  • Qen sharri në kategorinë Qen
  • qen në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • qen në kategorinë Kafshë në fermë
  • Qeni në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • qen sharri në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • qenin në kategorinë Të tjera
  • Qeni në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione