Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kalldaja - Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kalldaja , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kalldaja Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 20:46 Të tjera  ·  Kaçanik

Kallda me pelet Enrad 30 kw

849 EUR

22 Maj 19:45 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

nxehmje qendrore

470 EUR Price Reduced

21 Maj 15:49 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Kalldaja me pelet

1 000 EUR Price Reduced

16 Maj 10:26 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

kalldaj me pelet 24kw

900 EUR

30 Pri 15:00 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Kalldaj (Stufë) me Pelet

1 300 EUR

24 Pri 23:20 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet Kalldaja Elektrike

24 Pri 17:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

U SHIT

600 EUR

21 Pri 10:47 Të tjera  ·  Kastriot

Shitet kalldaja me pelet

1 100 EUR

21 Pri 02:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet kalldaja

200 EUR Price Reduced

20 Pri 09:52 Të tjera  ·  Kaçanik

Shitet kalldaja me pelet

600 EUR

17 Pri 22:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Kalldaja 50kw me Pelet

990 EUR Price Reduced

10 Pri 14:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet kalldaja 35KW Maxima

600 EUR

03 Pri 15:46 Të tjera  ·  Vushtrri

Kallda shporet me pelet ose dru

850 EUR Price Reduced

29 Mar 23:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Prishtinë

SHITEN URGJENT

25 EUR

28 Mar 22:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Kalldaja me pelet 35kw e re

850 EUR

27 Mar 16:15 Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet kalldaja

70 EUR

15 Mar 07:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Skenderaj

shitet kalldaja

1 EUR

14 Mar 01:37 Të tjera  ·  Prishtinë

Kalldaja 9KW

04 Mar 22:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kallda Jakova ne shitje

270 EUR

03 Mar 22:19 Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten gjesende shtepiake

01 Mar 10:23 Të tjera  ·  Prishtinë

SHITET KALLDAJA - SHPORETI ME PELET 35KW

600 EUR Price Reduced

28 Shk 08:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Fushë Kosovë

Shitet kalldaja me pelet

150 EUR

27 Shk 00:20 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kalldaja Villant

580 EUR Price Reduced

24 Shk 08:10 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kalldaja per Ngrohje

180 EUR

22 Shk 06:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Vaillant  ·  Malishevë

Kalldaj Per Nxemje Elktrike

700 EUR

12 Shk 15:59 Të tjera  ·  Therandë

Shes kalldaj

11 Shk 23:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet

500 EUR

08 Shk 16:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Kalldaja me pelet 40 KW

580 EUR

05 Shk 12:39 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

02 Shk 19:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Kallda me rrymë

500 EUR

29 Jan 18:38 Të tjera  ·  Prishtinë

Kalldaj me rrym

700 EUR

26 Jan 21:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Termo  ·  Gjilan

Shitet Kalldaja per nxemje qendrore Plazma Top 24kw

220 EUR Price Reduced

25 Jan 13:21 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet Kalldaja

1 EUR

21 Jan 16:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shitet Kalldaja

20 Jan 23:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Vaillant  ·  Prishtinë

shitet kalldaja elektrike

600 EUR

18 Jan 23:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kallda me pelet 34 KW biodom

3 000 EUR

17 Jan 20:18 Të tjera  ·  Lipjan

Shitet Kalldaja Me Belrt 35KV

900 EUR

16 Jan 20:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  ABC  ·  Prishtinë

SHITET KALLDAJA

800 EUR

15 Jan 19:43 Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten paisjet

1 EUR

07 Jan 09:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Alfa Plam  ·  90H  ·  Lipjan

Kalldaj me gas plin per ngrohje qendrore

550 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kalldaja | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione