Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makin për tesha - Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makin për tesha , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makin për tesha Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:39 Të tjera  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

22 Dhj 16:43 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Fshis e rrymes nga Zvicrra

350 EUR

19 Mar 18:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Fushë Kosovë

AEG Makin larse per tesha

125 EUR

10 Gush 20:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  5 kg  ·  Ferizaj

rroba larse

50 EUR

10 Pri 14:16 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Makin tharëse

285 EUR

28 Shk 11:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet tharresja per rroba - Delon

200 EUR

15 Jan 12:36 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

MAKIN PER TESHA

110 EUR

08 Korr 14:21 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Prishtinë

Lavatriqe siemens

110 EUR

08 Korr 14:21 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Mitrovicë

Lavatriqe-

110 EUR

29 Pri 21:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Makin per larjen e rrobave

40 EUR

04 Jan 20:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Makin eteshav

80 EUR

25 Gush 11:36 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Arçelik makin per tesha vetem 50euro

50 EUR

09 Gush 16:28 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Prishtinë

U shit! Flm Merrjep...

145 EUR

19 Qer 17:55 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Makin

80 EUR

19 Pri 19:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Makin per tesha

40 EUR

16 Korr 16:33 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Bauknecht  ·  Prishtinë

Rrobalarese Bauknecht StarPlus

50 EUR

08 Shk 18:22 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Mitrovicë

Makin e lathes per tesha

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makin për tesha | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione