Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Universal Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:44 Biçikleta , Vushtrri

Bicikletat

5 678 EUR

02 Qer 17:02 Biçikleta , Prizren

Shitet

120 EUR

30 Maj 08:53 Biçikleta , Vushtrri

Biciklet 85euro

85 EUR Price Reduced

04 Maj 22:14 Biçikleta , Vushtrri

Bicikleta per femi

45 EUR

29 Pri 15:30 Biçikleta , Prishtinë

O shit

28 Pri 23:31 Biçikleta , Lipjan

Shitet traka per ecje vrapim 220

220 EUR

23 Pri 07:33 Biçikleta , Prishtinë

Biciklete

300 EUR

26 Mar 18:47 Biçikleta , Drenas

Biçikleta

400 EUR

24 Shk 13:16 Biçikleta , Prizren

Shitet bicikla

70 EUR

23 Shk 22:32 Biçikleta , Prizren

Shitet kerri per femij

60 EUR

30 Dhj 19:55 Biçikleta , Prizren

Biciklet Fitness-Sport

150 EUR

16 Nën 10:44 Biçikleta , Vushtrri

Shitet bicikleta

30 EUR

15 Nën 15:45 Biçikleta , Prishtinë

Shitet bicikleta 26

80 EUR

15 Nën 13:53 Biçikleta , Pejë

Shtet 29

1 EUR

18 Tet 23:45 Biçikleta , Prishtinë

suunto spartan

300 EUR

16 Tet 13:48 Biçikleta , Prishtinë

Bicikel

28 Sht 15:18 Biçikleta , Besianë

Bicikel 26

40 EUR

27 Sht 11:01 Biçikleta , Gjilan

urgjent

180 EUR Price Reduced

20 Sht 12:57 Biçikleta , Ferizaj

Biciklet Cresent 29

600 EUR

07 Sht 22:11 Biçikleta , Prishtinë

BICIKLETA 30€

30 EUR

30 Gush 12:38 Biçikleta , Viti

Shitet Biqikleta madhesia 20 ShimanoEquipped

65 EUR

13 Gush 15:16 Biçikleta , Vushtrri

Bicikleta

30 EUR

03 Gush 12:44 Biçikleta , Vushtrri

Shitet poni

45 EUR

10 Korr 23:39 Biçikleta , Ferizaj

shitet bicikleta 26 shimano

10 Korr 23:10 Biçikleta , Ferizaj

shitet bicikleta 26 shimano

10 Korr 15:03 Biçikleta , Pejë

shitet

1 EUR

10 Korr 15:03 Biçikleta , Pejë

shitet

1 EUR

07 Korr 15:51 Biçikleta , Gjilan

Shitet Bicikleta

50 EUR

28 Qer 18:50 Biçikleta , Besianë

Biciklet

17 Qer 10:48 Biçikleta , Prishtinë

Biciklet

160 EUR

31 Maj 15:34 Biçikleta , Pejë

Bicikleta

60 EUR

30 Maj 12:18 Biçikleta , Pejë

Shitet Biciklet

300 EUR

15 Maj 23:39 Biçikleta , Prishtinë

Bicikleta

90 EUR

08 Maj 19:34 Biçikleta , Vushtrri

Biciklet shum e rujtne

150 EUR

03 Maj 16:03 Biçikleta , Prishtinë

Shes bicikell

99 EUR

23 Pri 13:48 Biçikleta , Prishtinë

NDROJ BICIKLET ME MTB 28 OSE 29

330 EUR

21 Pri 17:44 Biçikleta , Gjakovë

Shiten

19 Pri 14:59 Biçikleta , Ferizaj

Per femije

50 EUR

17 Pri 21:18 Biçikleta , Mitrovicë

BICIKLET

14 Pri 15:24 Biçikleta , Fushë Kosovë

Bicikleta ne shitje

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Universal Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione