Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për meshkuj Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Veshje/Këpucë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Veshje/Këpucë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:09 Për meshkuj  ·  Pejë

Patika Adidas origjinale te ardhura prej USA

45 EUR

Dje 17:32 Për meshkuj  ·  Prizren

Pallte nr 56 origjinale e re

40 EUR Price Reduced

Dje 17:31 Për meshkuj  ·  Prizren

Jakne XL edhe per skijim

10 EUR Price Reduced

Dje 16:02 Për meshkuj  ·  Pejë

Patika football

20 EUR

Dje 15:50 Për meshkuj  ·  Gjilan

CANADA GOOSE

100 EUR

Dje 15:02 Për meshkuj  ·  Kaçanik

Jordan Original

Dje 15:01 Për meshkuj  ·  Kaçanik

Patika Original

Dje 14:39 Për meshkuj  ·  Mitrovicë

Në Shitje dresat

15 EUR

Dje 13:18 Për meshkuj  ·  Pejë

Jordan 43

40 EUR

Dje 13:12 Për meshkuj  ·  Fushë Kosovë

Shiten

8 EUR

Dje 13:12 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Qizme Dimrore GORETEX

90 EUR

Dje 13:07 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Qizme dimrore GORETEX

90 EUR

Dje 10:34 Për meshkuj  ·  Mitrovicë

Shes Nike SFS

90 EUR

Dje 08:54 Për meshkuj  ·  Gjilan

Jakne e re nga Zvicra.

60 EUR

Dje 02:26 Për meshkuj  ·  Pejë

shitet jakne jack&jones për meshkuj

40 EUR Price Reduced

Dje 02:26 Për meshkuj  ·  Pejë

Shitet jakne për Dimer me Kapole

40 EUR Price Reduced

Dje 02:26 Për meshkuj  ·  Pejë

Jakne Verore ose Vjeshtore Nga Zvicra

15 EUR Price Reduced

Dje 02:24 Për meshkuj  ·  Pejë

tesha pune nga firma Mercedes

10 EUR Price Reduced

23 Shk 22:00 Për meshkuj  ·  Prizren

Farmerka ne shitje

48 EUR Price Reduced

23 Shk 21:42 Për meshkuj  ·  Lipjan

Kreveta nga druri +38345658245

50 EUR

23 Shk 18:15 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Kapel FOX , 10 €

10 EUR Price Reduced

23 Shk 18:15 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Setra kualitet , 10 €

10 EUR

23 Shk 18:14 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Crane Jakne ne kapel , 10 €

10 EUR Price Reduced

23 Shk 18:14 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Kepuce 44 , 30 €

30 EUR Price Reduced

23 Shk 18:14 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Adidas , nr : 44 , 60 €

60 EUR Price Reduced

23 Shk 18:12 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Columbia Jakne me duks termo , 10 €

10 EUR Price Reduced

23 Shk 18:12 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Veshje kualitet , 10 €

10 EUR

23 Shk 18:12 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Kemisha kualitet L , 5 €

5 EUR Price Reduced

23 Shk 18:12 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Jelek L , 10 €

10 EUR Price Reduced

23 Shk 18:12 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Jakne BIAGGINI per Meshkuj , nr 56 XL , 10 €

10 EUR Price Reduced

23 Shk 18:12 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Fishbone M , 10 €

10 EUR Price Reduced

23 Shk 16:01 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Shiten patika nike nr 43

50 EUR

23 Shk 15:42 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Pallto Springfield

35 EUR Price Reduced

23 Shk 15:42 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Qizme Hikingu - Pull&Bear Nr: 42

60 EUR

23 Shk 15:41 Për meshkuj  ·  Prishtinë

ZARA Mountain Trail Nr: 42

70 EUR Price Reduced

23 Shk 14:32 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Kepuca

25 EUR

23 Shk 13:47 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Shiten patikat ECCO Nr 44

35 EUR

23 Shk 10:41 Për meshkuj  ·  Pejë

Salewa Hiking

23 Shk 08:45 Për meshkuj  ·  Lipjan

Puma&kpuca

200 EUR

23 Shk 07:36 Për meshkuj  ·  Prishtinë

Shiten patikat per futball

22 Shk 19:52 Për meshkuj  ·  Pejë

Kepuca pune nr.43

22 Shk 13:50 Për meshkuj  ·  Fushë Kosovë

Kepuce pune me hekur

35 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione