Premium Patundshmëri

Gjej rehatinë shpirtërore me ne!

PREMIUM Patundshmëri

Gjej rehatinë shpirtërore me ne!

Premium Patundshmëri është agjension e specializuar në fushën e patundshmërive. Agjensioni është themeluar në vitin 2016 e cila merret me shitje, blerje ose qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, garsonierave etj.

Premium Patundshmëri me ekipin e tij profesional ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e pasurive të paluhatshme. Poashtu objektivi i agjensionit tonë është që të rritet biznesi vit pas viti duke marrë parasysh profesionalizmin dhe motivitetin e stafit për të zgjeruar vazhdimisht njohuritë dhe për të përmirësuar performancat e tyre.

Kompania jonë ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera, troje në shitje apo me qira, me kvadratura të ndryshme, të cilat do të përshtaten me kërkesat e klienteve.

Shtëpitë me qira apo në shitje që ofrojmë ne ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës.
Banesat dhe garsonjerat e ofruara me qira apo në shitje ndodhen në Dragodan, në lagjen Bregu i Diellit, në Mati dhe shumë lagje të tjera të Prishtinës.

Kemi oferta të lokaleve dhe zyrave me kuadratura të përshtatshme të kërkesave të cdo klienti, të cilat ndodhen në Mati, Dardani, në qender të Prishtinës etj.

Tokat e ofruara nga Premium Patundhsmëri ndodhen në Graçanicë, Brezovicë dhe Proshtin.

Agjensioni Premium është një kompani e cila ofron banesa, shtëpi, troje, garsoniera, lokale dhe zyra me qira apo në shitje, me çmime të ndryshme të cilat do ti përgjigjen nevojave dhe mundësive të cdo klienti.
Nëse keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira pasuritë e juaja të paluhatshme na kontaktoni ose vizitoni në zyrat tona, të cilat ndodhen në rrugën B në Prishtinë ose në zyrën te kafet e vogla.

Të gjitha banesa, shtëpi, lokale, zyra dhe patundhsmëri të tjera të ofruara nga kompania tonë mund ti gjeni edhe në faqen tonë në Facebook ose në shitoren tonë në merrjep.com.

Rruga B Prishtinë

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 523
Dje 21:59

Banes me qera ne Emshir 2+1 250 €

250 EUR /muaj

Dje 21:59

Banes me qira dragodan tek Five Star

250 EUR /muaj

Dje 21:59

Banes me qera ne Ulpiane 250€

250 EUR /muaj

Dje 21:59

Banes me qera Mati 1, 300€

300 EUR /muaj

Dje 21:44

Banes me qera ne Breg te Diellit

300 EUR /muaj

Dje 21:44

Banes me qera ne Dardani 3+1 250€

250 EUR /muaj

Dje 21:43

Banes me qera te Siriusi 2+1 350€

350 EUR /muaj

Dje 21:27

Lokal me qera Emshir - Kalabri

350 EUR /muaj

Dje 21:26

Banes shitje ne Fush Kosove 70m2

30 000 EUR

Dje 21:26

Banes me qera ne Qender 1+1 300 €

300 EUR /muaj

Dje 21:09

Banes me qira Aktash 2+1 300 €

300 EUR /muaj

Dje 21:08

Banes me Qira ne Mati 1 250 € 2+1

250 EUR /muaj

Dje 21:08

Banes ne shitje ne Dardani

63 000 EUR

Dje 20:42

Banes me qera te Eulexi

290 EUR /muaj

Dje 20:41

Banes me qera 2+1 Aktash 300€

300 EUR /muaj

Dje 20:14

Banes me qera Dardani / Sante 250€

180 EUR /muaj

Dje 20:13

Banes me qera ne Breg te Diellit 3+1

4 000 EUR /muaj

Dje 20:13

Banes me qera ne Mati 1 1+1 250 €

250 EUR /muaj

Dje 20:13

Banes me qera ne Tophane 2+1 250 €

250 EUR /muaj

Dje 19:53

Shtepi luksoze me qira Mati l

1 490 EUR /muaj

Dje 19:52

Banes me qera te Qafa, 2+1 300€

300 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione