EURO BAG

EURO BAG mirret me shitjen e maqinerive të renda të importuara të gjtha nga shtetet perendimore me fokus të veçantë Zvicren dhe Gjermanin. Maqineritë jane të llojllojshme, qysh prej BAGEREVE, LUGAVE NGARKUESE, KAMIONA,KAMIONETA,RIMORKIO,PIRUNER,VALAK etj etj.

magj. PRISHTINE-SHKUP te kryqi Lipjanit

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-23 nga 23
11 Gush 11:06

Mitsubishi

11 Gush 10:54

BMW 320D

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione