Bleje passat v.p 93 te Bardhe

Blihet nga: passat 22 Pri 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Bleje Passat v.p 93 Disel ngjyre te bardh karavan me tabela te huaja te jete cmim i volitshem dhe I ruajtur...me shume tel.045 672 760.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim