Muzik

Shitet nga: Festim 22 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muzik per kerr ne gjeddje te rregullt bas plus pajaqall qmimi i konvenushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim