Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Radio/Stereo të reja dhe të përdorura

Pioneer , 459
Sony , 297
Kenwood , 179
JVC , 139
Grundig , 129
Philips , 106
Denon , 76
Panasonic , 58
Neo , 5
Gorenje , 1

Radio, stereo dhe sisteme tjera zërimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej zmadhues zëri, studio, paisje muzikore, zmadhues zëri për veturë, radio, suboffer, autoparlanta nga markat më të njohura si Pioner, Sony, Yamaha, LG, Panasonic dhe të tjera në MerrJep.com.

Dje 22:38 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Mikrofon Profesional SONY ��️

70 EUR Price Reduced

Dje 22:35 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Silver Radio - 1980

60 EUR

Dje 22:35 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Radio SIEMENS - 1983

50 EUR

Dje 17:56 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Speaker Sony GTK-XB5

155 EUR

Dje 15:30 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Zvoshnika radio

25 EUR

Dje 11:19 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kenwood , Usb , Bluetouth , Cd , Aux

55 EUR

12 Pri 23:52 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Sony Shake 33

500 EUR

12 Pri 00:14 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Pioneer  ·  PIONEER  ·  Prizren

Shes suboferi pioneer

85 EUR

09 Pri 21:56 Shitore Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  JBL  ·  Prishtinë

JBL Tuner XL ne gjendje perfekte

129 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
07 Pri 14:13 Shitore Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  JBL  ·  Prishtinë

JBL PULSE 3 E RE PAKET ORGJINAL

170 EUR

Shitësit të Besuar
05 Pri 23:32 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Marshall

99 EUR

05 Pri 13:52 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitët DVD dhe Radio

80 EUR

03 Pri 21:54 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHiTeT Pioneerat Orgjinal

450 EUR

03 Pri 21:22 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

U shit Yamaha pajoqall

175 EUR

02 Pri 10:20 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten zmadhuesit

50 EUR

30 Mar 20:04 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  BOSE  ·  Prishtinë

Bose 301 seria 5

500 EUR

29 Mar 16:18 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Radio\CD Grundig 35 euro +38349278585

35 EUR Price Reduced

29 Mar 16:14 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  LG  ·  Prishtinë

R\CD LG 15 euro +38349278585

15 EUR

Eksploro gamën e gjerë të paisjeve për zërim si radio/stereo dhe sisteme tjera zërimi në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe për radio/stereo dhe sisteme tjera zërimi për vetura të markave të ndryshme. Blej radion apo sistemin e zërimit që i përshtatet veturës suaj me çmimet më të volitshme në treg.


Radio/stereo të reja dhe të përdorura


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e radiove/stereo dhe sistemeve tjera për zërim për veturën tuaj nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej paisje dhe pjesë të reja dhe të përdorura për kompjuter, laptop, tablet si zmadhues zëri, studio, paisje muzikore, zmadhues zëri për veturë, radio, suboffer, autoparlanta nga markat më të njohura si Pioner, Sony, Yamaha, LG, Panasonic dhe të tjera në MerrJep.com..


Blej dhe shit radio/stereo dhe sisteme zërimi në MerrJep.com


Gjeni ofertat më të mira për radio/stereo dhe sisteme zërimi të reja dhe të përdorura për të markave dhe modeleve të ndryshme dhe gjej paisjen që i përshtatet veturë suaj duke zgjedhur kështu ofertën më të mirë për ju.


Nëse keni radio/stereo apo sisteme zërimi të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për radio/stereo dhe gjej blerësin potencial në mesin e 2.598 shpalljeve për radio/stereo dhe sisteme tjera zërimi të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione