Tupana Bubnje

Shitet nga: V.Berisha 27 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Tupana bubnje Mapex jane blere ne Zvicerr jane shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim