Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Makina , 75215
Elektronika , 22718
Patundshmëri , 11852
Të tjera , 10064

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 10:17 Të tjera , Ferizaj

bejme bartjen e vetuarav 045693540

Sot 10:16 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 110m2 kat -VI- Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:13 Shitorja Vetura , Ferizaj

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:10 Vetura , Ferizaj

Pezho

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Të tjera , Ferizaj

shitet aparati i akullorev 045693540

850 EUR

Sot 10:10 Vetura , Ferizaj

Corsa

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Shtëpi , Ferizaj

LINA-Shitet shtepia me 4ari oborr Rr.Pleshines 354/23

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 10:09 Vetura , Ferizaj

opel corsa 045693540

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:06 Vetura , Ferizaj

Audi A2 - 1.4 TDI (Dizell) 045693540

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:06 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa 95.1m2 kati 8 perball ambulantes Ferizaj

590 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:06 Vetura , Ferizaj

Golf 2 045693540

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:06 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa me viq

2 100 EUR

Sot 10:05 Banesa , Ferizaj

Shitet banesa ne Ferizaj

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:04 Vetura , Ferizaj

opel corsa 045693540

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Ferizaj

Shitet shtepia 44 ari toke ne Bablak ne Ferizaj

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 10:00 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 41m2 kat -II- Ferizaj

Numri i dhomave: 1
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione