Yamaha Tp65

Shitet nga: Xhevat 24 Nën 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Jan ne gjendje te mir , moduli osht Roland TD-7 PERCUSSION SOUND MODULE
044/379/314 049/379/974
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim