zerim me qera

Shitet nga: zerim per dasma dhe ahengje 25 Krr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
zerim per dasma dhe ahengje te ndryshme per salla dhe ambijent te hapura
kontakt tel: viber : +37744445709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim