13 libra te vitit par dhe dyt te shkencave politke

Shitet nga: Libra 31 Dhj 06:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
shes librat e drejtimit shkenca politike te vitit pare dhe dyte ne Universitetin e prishtines, si dhe 8 skripta te ketij drejtimi, librat jane kopje te gjitha, jan te reja dhe shum te ruajtura po ashtu edhe skriptat, shiten te gjitha komplet

Librat jane keto :

-Historia bashkohore (Ibrahim Gashi)
-Bashkimi Europian e drejta, institucionet dhe politika(Abdulla Azizi)
-Analiza e politikave publike (Bekim Baliqi)
-Historia e mendimit politik
-Institucionet e bashkimit europian( Yves & Christian )
-Metodat e hulumtimit (Bob mathews dhe Liz ross)
-Sistemi kushtetues i republikes se kosoves(Arsim Bajrami)
-Hyrje ne shkenca politike(Hysamedin Feraj)
-Politika si profesion(Max Weber)
-Politika(Andew Heywood )
-Bazat e mardhenieve nderkombetare (Karen Mingst)
-Hyrje ne makroekonomi
-English Matrix pre-intermediate students book
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim