Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 01:56 Shitorja Vetura , Lipjan

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 01:54 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 01:54 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 Vetura , Lipjan

Bmw x5

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:04 Vetura , Lipjan

BME X5 3.0 D 40 FACELIFT SHUMË OPSIONE

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 Vetura , Lipjan

shitet fordi mondeo 2.0 dizel cdi ne gjendje te mir klim

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:01 Vetura , Lipjan

Renault Laguna

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 01:01 Vetura , Lipjan

Meriva 1.7 CDTI Rks 11 Muaj - 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:01 Vetura , Lipjan

Pezho

2 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:59 Vetura , Lipjan

Mercedes Acllas 2.0CDI 6shpejtsi 2007

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 Vetura , Lipjan

Passat 1.9 tdi du tkuqe 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:59 Vetura , Lipjan

Opel Corsa 1.3 CDTI e aksidentuar

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 Vetura , Lipjan

Q5 3.0 tdi Automatik Quatro

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 Shtëpi , Lipjan

Jepet shtepi/banesa me qera ne Lipjan

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:58 Vetura , Lipjan

Caddy 1.9 TDI Viti 11/2007 me Klim ulse me nxemje iri

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:57 Vetura , Lipjan

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI e aksidentuar

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 Vetura , Lipjan

SHITET CITROEN C3 EXCLUSIVE 1.4 HDI 2008

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:56 Vetura , Lipjan

Mercedes C200d 2015 pa dogan i sapo ardhur nga gjermania

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:56 Vetura , Lipjan

Shitet golfi i posa ardhur gjendje shum tmir

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:55 Vetura , Lipjan

shitet opel astra 1.6 benzin ne gjendje te mir

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 Makina dhe Vegla , Lipjan

Agregat

150 EUR

Sot 00:53 Vetura , Lipjan

Vw Caddy 1.6TDI 5ulse i sapodoganuar

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:53 Vetura , Lipjan

Opel insignia 2.0CDTI Automatik veq 136mi km 2012

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:52 Vetura , Lipjan

MERCEDES A200 D..CDI..AMG..Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Vetura , Lipjan

Pezho 307 1 VIT RKS

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:51 Vetura , Lipjan

T4 2.4

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Kafshë në fermë , Lipjan

lop bars

1 350 EUR

Sot 00:50 Vetura , Lipjan

GOLF 5 1.9 TDI VITI 26.10.2007 MOTOR MODEL I RI

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione