grupi muzikor- drenica- me tupana dhe surl

Shitet nga: fatmir 25 Gsh 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
bejm muzik ne menyr profesionale me tupana dhe zurl ju garantojm per atmosfer te zjarrt me valle te mirfillta shqiptare .Per me shum informata kontaktoni ne nr 044423882 kuptohet jemi shqipe jper te par kualitetin kerkoni ne you tube nata jone dasma e besartit..kontakt edhe viber +37744423882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim