Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Skenderaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 06:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Skenderaj

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:10 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:54 Servis për makina  ·  Skenderaj

Dyer per garazha horman germany

Sot 05:54 Servis për makina  ·  Skenderaj

Dyer per garazha horman germany

Sot 03:16 Të tjera  ·  Skenderaj

Laminat i perdorur

3 EUR

Sot 03:11 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

Viq

Sot 03:10 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Skenderaj

Audi Q5 3.0 TDI

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:10 Të tjera  ·  Skenderaj

Bimet e lemonit

Sot 03:10 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Skenderaj

Shes Ford CMAC 2009 qmimi 5200

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:09 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

Viq

Sot 03:09 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

Viq

Sot 01:56 Auto sallon Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Same Corsaro 70

52 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:11 Kafshë në fermë  ·  Skenderaj

Shitet Lopa Barse

4 EUR

Dje 23:58 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

shiten lepujt

Dje 22:20 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Skenderaj

Tenda Karriga Tavolina me Qera

1 EUR

Dje 22:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Skenderaj

Lokale për shitje në Skenderaj

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Dje 22:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Skenderaj

Banesë në shitje në Skenderaj

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Dje 21:31 Kafshë në fermë  ·  Skenderaj

blet

130 EUR

Dje 21:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

Shiten

111 111 EUR

Online
Dje 20:29 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Rakovic 65  ·  Skenderaj

Shiten

111 111 EUR

Online
Dje 20:20 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Skenderaj

Hulaja per femi

1 EUR

Dje 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Skenderaj

Mercedes ml270

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Brava  ·  Skenderaj

fiat bravo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10 Të tjera  ·  Skenderaj

Dyer per shtepi

100 EUR

Dje 20:00 Kafshë në fermë  ·  Skenderaj

Shitet biku mbi 500 kg

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione