Buffer

Shitet nga: Buffer 19 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet, osht ne gjendje te mir. I ka 400 wat i ardhun prej austris.
Osht origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim