Muzik

Shitet nga: mehmet 06 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes pajaqallen me zvuqnik , pajaqalla ka kapacitet prej 560 VATTS kurse Zvuqniki 500 VATTS , jon ne gjetje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim