Publikuar: Jan 15 2018 10:45

Shitet!!!

Publikuar: Jan 15 10:45
Shikime: 51
Paisje per pula vojse automatike, 8nkolona , paisjet te kompletuar me zinxhir percjelles te ushqimit(koncentrat) traka te vezve,lift te vezve, spirale ushiqimi prej jasht brenda dhe nga Brenda jasht te koncentratit, traka te plehut, paisje permban kafaz per 24 copa pule,dimensioni I kafazit 130cm me 120 cm. paisjet kan kapacitet deri ne 24mij pula,varesisht nga kerkesa
Paissjet jan prodhim suedez Vikterson. Paisjet jane me standard europiane , ne ket pasije jane bere dy ndrrime te pulave. per me shum kontaktoni ne: 044119366 ose 049128280
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
51
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione