Instalime Elektrike ElektroAvdijaj

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: ElektroAvdijaj 03 Dhj 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Deçan
Sektori
Nderitim dhe arhitekturë
Jemi kompani me pikë ne komunen e Istogut, Jemi kompani që merremi me Instalime Elektrike në shtëpi civile, Kompanina jonë ka 20 vite përvojë pune në lamin e Instalimeve Elektrike.

Deshironi që instalimi juaj elektrik të jet më standarte? 🤔
Atëherë na kontaktoni në numrin tonë
Nr:+383/046-115-758
Ju faleminderit
ElektroAvdijaj
046115758
Leaflet
Në fillim