Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ndërtim dhe Arkitekturë - Pozita të lira pune në MerrJep.com

Pozita të lira punefushën e ndërtimit dhe arkitekturës. Kërko konkurse për pozita të lira të punës që kompanitë ofrojnë dhe gjej punë për ndërtimtari, moler, sanitari, izolime, hidroizolim, termoizolim, ndërtime, renovime objektesh, pllakshtrues, saldator dhe pozita tjera të ngjajshme të shpallura në MerrJep.com.

Sot 16:13 Nderitim dhe arhitekturë , Fushë Kosovë

BEJME IZOLIME

Sot 16:12 Nderitim dhe arhitekturë , Shtime

IZOLIME ME KONDOR

01 Dhj 09:46 Nderitim dhe arhitekturë , Skenderaj

HIDROLONI QERAMIK

01 Dhj 09:43 Nderitim dhe arhitekturë , Prishtinë

Keramik

01 Dhj 09:43 Nderitim dhe arhitekturë , Malishevë

HIDROLONI QERAMIK

01 Dhj 09:43 Nderitim dhe arhitekturë , Prishtinë

Instalues i ujit

01 Dhj 09:43 Nderitim dhe arhitekturë , Klinë

HIDROLONI QERAMIK

01 Dhj 09:41 Nderitim dhe arhitekturë , Drenas

HIDROLONI QERAMIK

01 Dhj 09:40 Nderitim dhe arhitekturë , Prishtinë

HIDROLONI QERAMIK

Keni njohuri në fushën e ndërtimit dhe arkitekturës? Gjej punë në fushën e ndërtimit dhe arkitekturës në shpalljet për oferta pune që MerrJep.com ofron.


Gjej punë në fushën e ndërtimit dhe arkitekturës


Kërko oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në fushën e ndërtimit dhe arkitekturës në MerrJep.com. Gjej punë për pozita të ndryshme si ndërtimtari, moler, sanitari, izolime, hidroizolim, termoizolim, ndërtime, renovime objektesh, pllakshtrues, saldator dhe pozita tjera të ngjajshme pune në shpalljet e publikuara në MerrJep.com.


Shpall konkurse pune falas në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione