MOLER GIPSER VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

6 EUR

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: MOLER GIPSER VLLEZRIT ZENELI SH.P.K 03 Dhj 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
MOLER GIPSER VLLEZRIT ZENELI SH.P.K
044235530
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Kaçanik
Sektori
Nderitim dhe arhitekturë
MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

qmime të volitshme per gjith klientit
marrim edhe kompenzime.
Punojm ne 10 komuna ne kosov

BEJM SUVATIMIN : T,brenshme dhe t,jashtme
per shtepi dhe ndertesa
me material dhe veq pun dore

1 MALLTER me maqin
2 LEPAK , rrjet
3 Fasad, Gled
4 dekor m,stiropol
5 dekor m, knauf
6 izolim stiropol
7 renovime.
8 ngjyr-polikollor

BEJM : RENOVIME TE :
Ndertesav ,SHTEPIVE
lokalev ,garazhda
Restoranta ,villav. etj...

Punt kryhen me material cilsor dhe kualitet të lartë

NUMRI PER KONTAKT :
Tel : 044 235 530
VIBER : +383 (44)235 530
TEL : 045 902 025
VIBER : +377 (45) 902 025
MOLER GIPSER VLLEZRIT ZENELI SH.P.K
044235530
Leaflet
Në fillim