Publikuar: Maj 11 2022 07:43

pastruese ne Ulqin

Publikuar: Maj 11 07:43
Shikime: 20
Ofrojme vende pune te Hotel Kleopatra ne Ulqin
Ndihmes kuzhinieri
Pastruese per dhoma
Pjatalarese
vendbanimi dhe ushqimi i siguruar
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione