Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:17
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma , Prizren

Toka në arbanë

158 000 EUR

Sot 09:42
Linku:
Vetura , Prizren

Mercedes Benz C220 Automatic 7G

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 06:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prizren

Shitet Banesa

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
27 Nën 05:54
Linku:
Banesa , Prizren

Shitet banesa përballë ABI Çarshisë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Sot 22:31 Vetura , Prizren

AUDI A4 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:29 Shitorja Vetura , Prizren

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:27 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:27 Shitorja Vetura , Prizren

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

38 349 888 028 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:27 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:25 Banesa , Prizren

Shiten Banesat ne Korish

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:17
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma , Prizren

Toka në arbanë

158 000 EUR

Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro S-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 CDTI ECOFLEX

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A3 1.4 TFSI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Fiat 500X 1.6 multijet Automatik

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 1.6 TDI DSG Higline

16 450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes GLC 250D 4Matic

29 550 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A6 3.0 TDI V6 Quattro

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X5 G5X Xdrive30D PANORAM

61 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes-Benz GLA 200D 2.2 Automatik

22 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Peugeot 308 1.6 BlueHDI

9 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8 2.0 TDI DSG R-Line 4Motion

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

SEAT ATECA 2.0 TDI 4Drive DSG.

21 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI Quattro DSG

24 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 CDI Ecotec

8 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A3 1.6 TDI S-tronic Sportback

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLF VII 2.0 TDI DSG HIGLINE

17 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X4 M40d Xdrive20D

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf VII 2.0 TDI DSG R-Line PANORAM

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Tiguan 2.0 TDI DSG

24 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI HIGLINE DSG 4Motion

24 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Renault Clio 1.5dCi

8 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Audi Q7 3.0 TDI Quattro

38 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Skoda Kodiaq 2.0 TDI DSG

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

BMW 318D Automatik

21 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Opel Insignia GrandSport 1.6 Cdti

16 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI

20 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW PASSAT B8 2.0 TDI ALLTRACK 4Motion

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat B8 2.0 TDI DSG Higline

22 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Ford Mondeo 2.0 TDCI Bizness

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

AUDI Q3 2.0 TDI S-Line Automatik

33 750 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes-Benz Vito Tourer 114CDI 2.2

22 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:03 Shitorja Vetura , Prizren

VW GOLF VII 1.6 TDI

15 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione