Bejme eliminimin e bubashvabave

0 EUR

Shitet nga: Muja 26 Shk 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Deçan
Shërbimet
Të tjera
Bejme eliminimin e bubashvabave me tretman ekologjik.
Tretmani zgjat 30 minuta, nuk permban erë dhe mund te kryhet ne te gjitha stinet e vitit pa pasur nevoje ta leshoni banesen, shtepin, lokalin etj. Eliminimi fillon menjeher gjat aplikimit te preparatit.
Garantojme eliminimin.
Qmime te volitshme.
Shërbimet i kryejm në tër teritorin e Kosovës.

Tel: 044 / 220 - 260
Tel: 049/ 715 - 535
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione