Blej vetura me rks dhe denime

Blihet nga: Robert 26 Qer 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Blejm te gjitha llojet e veturave me regjistrim me denim ska rendesi vetem qmim tjet i arsyshem me regjistrim qmimi prej200-500e vetura me denim prej 100-250 me dokumenta nrregull :golf gjeta mercedes audi bmw fiat Citroen pezho ford Pikap kombi corsa kamion kamjoneta nisan venta hundai opel vectra Etj per me shum info tel 044302074 dhe viber +37744302074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim