Cube i8 windows 10 edhe android 4.4.4

130 EUR

150 EUR

Shitet nga: ari 23 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
cube i8 8incha ekrani HD,intel quad core,2gb ram,32 hard disc,2 kamera para dhe pas,pranon krejt programet aplikacionet .
Leaflet
Në fillim