Shitet lop top Msi gaming i7 gen 2

320 EUR

420 EUR

Shitet nga: Skender 09 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dardanë
Modeli
MSI
Shitet loptop msi gaming modeli Gt780 R 1.5 terabajt hdd 16 ramin 17.3 inch i7 gen 2 procesori 2.4 turbo bost 3.5 invidia gtx 560 1.5 gb grafiken ja kum vendos te re e ka win 10 pro ka keto loja gta 5 gta 4 call of duty modern warfare 1.2.3 callof duty ghosts. call of duty world at war batlefielt 4. batllefield 3. call of duty black opps 1 dhe 2.batlefield hardline. Call of duty 2.ned for speed most wanted. Pes 2017 e shume loja tjera kontakt ne nr +38345540478 viber watsap vrejtje baterin se ka po punon me adapter njejt tjeter asni vrejtje se ka.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione