Lojra për Nintendo Wii(sikur dhe loja klasike për të)

3 EUR

4 EUR

Shitet nga: Erdi Roblox & More! 14 Jan 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Nintendo
Modeli
Wii
Lojrat kushtojnë nga 3€-5€
Lojrat përfshijnë lojra për PlayStation 1, Nintendo Entertainment System (Lojra si Super Mario, Duck hunt, etj.), Super Nintendo Entertainment System (Super Mario 3, Super Mario World, Yoshi's Island, etj.), Nintendo 64 (Donkey Kong 64, Super Mario 64, Mario Party, etj.), GameCube(Mario Kart: Double Dash, Super Mario Sunshine, etj.) dhe ato për Wii (New Super Mario Bros. Wii, Mario Party 9, Mario Kart Wii, etj.) të gjitha në sistemin Nintendo Wii.

Instalimi i lojrave apo disket(DVD) e tyre nuk luhen në Nintendo Wii normale. Nintendoja duhet të modifikohet për luajtjen e lojrave. Ky modifikim kushton vetëm 1̶0̶€̶ 5€[ZBRITJE 50%](blej një herë dhe punon për çdo lojë të sistemeve që i thash më herët)
Erdi Roblox & More!
044946445
Në fillim