Sot 17:31 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO-TREGU��BLEJ TE GJITHA LLOJET E 24/7

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:20 Vetura , Fushë Kosovë

2011 BMW X5 35d

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Vetura , Fushë Kosovë

Touareg

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shes VW GOLF 6 PLUS 2009 me dogan dhe homologim

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 1.6 nga Zvicra me dogane dhe homologim

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim